GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

EXPERIMENTS TO COMBINE FOOTBALL AND LITERATURE OFTEN END WITH READ CARDS
GROUP APWDLGFGAGDPts

 

Sweden

Sweden

220050+56

 

Finland

Finland

110021+13

 

Ireland Rep

Ireland Rep

00000000

 

Slovakia

Slovakia

200213-20

 

Georgia

Georgia

100104-40
GROUP BPWDLGFGAGDPts

 

Spain

Spain

2200170+176

 

Scotland

Scotland

220091+86

 

Ukraine

Ukraine

00000000

 

Hungary

Hungary

200209-90

 

Faroe Is

Faroe Is

2002117-160
GROUP CPWDLGFGAGDPts

 

Czech Rep

Czech Rep

211091+84

 

Netherlands

Netherlands

211031+24

 

Belarus

Belarus

110041+33

 

Iceland

Iceland

100102-20

 

Cyprus

Cyprus

2002112-110
GROUP DPWDLGFGAGDPts

 

England

England

2200180+186

 

Austria

Austria

2200141+136

 

Northern Ireland

Northern Ireland

220080+86

 

Latvia

Latvia

2002112-110

 

Luxembourg

Luxembourg

2002014-140

 

North Macedonia

North Macedonia

2002014-140
GROUP EPWDLGFGAGDPts

 

Denmark

Denmark

2200150+156

 

Russia

Russia

220070+76

 

Montenegro

Montenegro

210137-43

 

Bosnia-Herzegovina

Bosnia-Herzegovina

201145-11

 

Malta

Malta

201129-71

 

Azerbaijan

Azerbaijan

2002010-100
GROUP FPWDLGFGAGDPts

 

Norway

Norway

2200130+136

 

Belgium

Belgium

211081+74

 

Poland

Poland

211021+14

 

Kosovo

Kosovo

201114-31

 

Albania

Albania

201118-71

 

Armenia

Armenia

2002011-110
GROUP GPWDLGFGAGDPts

 

Switzerland

Switzerland

2200101+96

 

Italy

Italy

220080+86

 

Romania

Romania

220050+56

 

Lithuania

Lithuania

200217-60

 

Croatia

Croatia

200207-70

 

Moldova

Moldova

200209-90
GROUP HPWDLGFGAGDPts

 

Germany

Germany

2200121+116

 

Portugal

Portugal

211051+44

 

Turkey

Turkey

10101101

 

Serbia

Serbia

100115-40

 

Israel

Israel

100104-40

 

Bulgaria

Bulgaria

100107-70
GROUP IPWDLGFGAGDPts

 

France

France

2200132+116

 

Wales

Wales

220070+76

 

Slovenia

Slovenia

210163+33

 

Greece

Greece

2101312-93

 

Estonia

Estonia

200205-50

 

Kazakhstan

Kazakhstan

200229-70
RUNNERS UPPWDLGFGAGDPts

 

Scotland

Scotland

220091+86

 

Belgium

Belgium

211081+74

 

Portugal

Portugal

211051+44

 

Netherlands

Netherlands

211031+24

 

Austria

Austria

110081+73

 

Italy

Italy

110050+53

 

Russia

Russia

110050+53

 

Finland

Finland

110021+13

 

Wales

Wales

110010+13
results against group opponents placed 6th excluded
THU 16 SEP 2021

group E

Viborg

16:00 UTC

Denmark

07–00

Malta

group F

Oslo

16:00 UTC

Norway

10–00

Armenia

group H

Alanya

16:00 UTC

Turkey

01–01

Portugal

group B

Tórshavn

17:00 UTC

Faroe Is

00–10

Spain

group F

Elbasan

17:00 UTC

Albania

01–01

Kosovo

FRI 17 SEP 2021

group D

Liepāja

14:00 UTC

Latvia

01–08

Austria

group E

Zenica

14:00 UTC

Bosnia-Herz

02–03

Montenegro

group C

Minsk

15:00 UTC

Belarus

04–01

Cyprus

group I

Patras

15:00 UTC

Greece

00–10

France

group A

Senec

15:30 UTC

Slovakia

00–01

Sweden

group G

Trieste

15:30 UTC

Italy

03–00

Moldova

group A

Tbilisi

16:00 UTC

Georgia

[ppd]

Ireland Rep

group E

Moscow

16:00 UTC

Russia

02–00

Azerbaijan

group I

Pärnu

16:00 UTC

Estonia

00–04

Slovenia

group F

Gdańsk

17:00 UTC

Poland

01–01

Belgium

group G

Thun

17:00 UTC

Switzerland

04–01

Lithuania

group G

Mogoșoaia

17:30 UTC

Romania

02–00

Croatia

group B

Budapest

18:00 UTC

Hungary

00–02

Scotland

group D

Southampton

18:00 UTC

England

08–00

N Macedonia

group D

Larne

18:00 UTC

N Ireland

04–00

Luxembourg

group I

Llanelli

18:15 UTC

Wales

06–00

Kazakhstan

group C

Groningen

18:45 UTC

Netherlands

01–01

Czech Rep

SAT 18 SEP 2021

group H

Cottbus

14:07 UTC

Germany

07–00

Bulgaria

SUN 19 SEP 2021

group H

Rishon LeZion

16:00 UTC

Israel

00–04

Portugal

TUE 21 SEP 2021

group E

Moscow

14:00 UTC

Russia

05–00

Montenegro

group H

Chemnitz

14:00 UTC

Germany

05–01

Serbia

group A

Turku

15:15 UTC

Finland

02–01

Slovakia

group C

Liberec

15:30 UTC

Czech Rep

08–00

Cyprus

group F

Yerevan

15:30 UTC

Armenia

00–01

Poland

group G

Karlovac

15:30 UTC

Croatia

00–05

Italy

group D

Skopje

16:00 UTC

N Macedonia

00–06

Austria

group E

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

00–08

Denmark

group A

Göteborg

16:30 UTC

Sweden

04–00

Georgia

group E

Ta’Qali

16:30 UTC

Malta

02–02

Bosnia-Herz

group F

Pristina

17:00 UTC

Kosovo

00–03

Norway

group G

Chișinaŭ

17:00 UTC

Moldova

00–06

Switzerland

group I

Pärnu

17:00 UTC

Estonia

00–01

Wales

group I

Patras

17:00 UTC

Greece

03–02

Kazakhstan

group G

Mogoșoaia

17:30 UTC

Romania

03–00

Lithuania

group B

Budapest

18:00 UTC

Hungary

00–07

Spain

group D

Belfast

18:00 UTC

N Ireland

04–00

Latvia

group D

Luxembourg

18:15 UTC

Luxembourg

00–10

England

group F

Brussels

18:30 UTC

Belgium

07–00

Albania

group B

Glasgow

18:35 UTC

Scotland

07–01

Faroe Is

group C

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

00–02

Netherlands

group I

Murska Sobota

19:00 UTC

Slovenia

02–03

France

THU 21 OCT 2021

group E

Podgorica

12:00 UTC

Montenegro

Azerbaijan

group E

Khimki

14:00 UTC

Russia

Malta

group A

Tbilisi

15:00 UTC

Georgia

Finland

group D

Riga

15:00 UTC

Latvia

N Macedonia

group F

Tirana

15:00 UTC

Albania

Armenia

group H

İstanbul

15:00 UTC

Turkey

Bulgaria

group B

Kovalivka

16:00 UTC

Ukraine

Faroe Is

group E

Viborg

16:00 UTC

Denmark

Bosnia-Herz

group H

Petah Tikva

16:00 UTC

Israel

Germany

group H

Setúbal

17:00 UTC

Portugal

Serbia

group F

Łódź

17:15 UTC

Poland

Norway

group A

Dublin

18:00 UTC

Ireland Rep

Sweden

group F

Leuven

18:00 UTC

Belgium

Kosovo

FRI 22 OCT 2021

group I

Nur-Sultan

11:00 UTC

Kazakhstan

Greece

group G

Castel di Sangro

15:30 UTC

Italy

Croatia

group D

Wiener Neustadt

16:00 UTC

Austria

Luxembourg

group G

Zürich

17:00 UTC

Switzerland

Romania

group I

Lendava

18:15 UTC

Slovenia

Wales

group B

Glasgow

18:35 UTC

Scotland

Hungary

group C

Larnaca

18:45 UTC

Cyprus

Netherlands

group C

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

Czech Rep

group I

Créteil

19:10 UTC

France

Estonia

SAT 23 OCT 2021

group D

London

16:15 UTC

England

N Ireland

TUE 26 OCT 2021

group D

Ohrid

11:30 UTC

N Macedonia

Luxembourg

group E

Zenica

12:00 UTC

Bosnia-Herz

Russia

group B

Kovalivka

14:00 UTC

Ukraine

Spain

group E

Baku

14:00 UTC

Azerbaijan

Malta

group F

Yerevan

14:00 UTC

Armenia

Kosovo

group H

Essen

14:05 UTC

Germany

Israel

group A

Poprad

14:30 UTC

Slovakia

Georgia

group H

Plovdiv

15:00 UTC

Bulgaria

Portugal

group I

Nur-Sultan

15:00 UTC

Kazakhstan

France

group A

Helsinki

15:15 UTC

Finland

Ireland Rep

group G

Vilnius

15:30 UTC

Lithuania

Italy

group E

Podgorica

16:00 UTC

Montenegro

Denmark

group H

Gornji Milanovac

16:00 UTC

Serbia

Turkey

group C

Minsk

16:30 UTC

Belarus

Netherlands

group B

Tórshavn

17:00 UTC

Faroe Is

Hungary

group F

Oslo

17:00 UTC

Norway

Belgium

group G

Zürich

17:00 UTC

Switzerland

Croatia

group D

Riga

17:30 UTC

Latvia

England

group F

Tychy

17:45 UTC

Poland

Albania

group D

Belfast

18:00 UTC

N Ireland

Austria

group I

Larissa

18:00 UTC

Greece

Slovenia

group I

Cardiff

18:15 UTC

Wales

Estonia

group C

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

Cyprus

THU 25 NOV 2021

group D

Ohrid

12:00 UTC

N Macedonia

N Ireland

group F

Pristina

15:00 UTC

Kosovo

Poland

group A

Göteborg

17:30 UTC

Sweden

Finland

group F

Leuven

19:00 UTC

Belgium

Armenia

group B

Seville

20:00 UTC

Spain

Faroe Is

group A

Dublin

Ireland Rep

Slovakia

group E

Baku

Azerbaijan

Russia

group E

Zenica

Bosnia-Herz

Denmark

group F

Rrogozhinë

Albania

Norway

group H

Portimão

Portugal

Israel

group H

Stara Pazova

Serbia

Bulgaria

FRI 26 NOV 2021

group G

Pula

16:00 UTC

Croatia

Lithuania

group G

Palermo

16:30 UTC

Italy

Switzerland

group I

Nova Gorica

17:00 UTC

Slovenia

Estonia

group B

Glasgow

19:35 UTC

Scotland

Ukraine

group C

Larnaca

Cyprus

Belarus

group C

Ostrava

Czech Rep

Netherlands

group E

Ta’Qali

Malta

Montenegro

group G

TBD

Romania

Moldova

group H

Braunschweig

Germany

Turkey

group I

TBD

France

Kazakhstan

group I

Llanelli

Wales

Greece

SAT 27 NOV 2021

group D

TBD

England

Austria

TUE 30 NOV 2021

group F

Yerevan

13:00 UTC

Armenia

Norway

group F

Pristina

15:00 UTC

Kosovo

Albania

group G

Pula

16:00 UTC

Croatia

Moldova

group E

Viborg

17:00 UTC

Denmark

Russia

group I

Nova Gorica

17:00 UTC

Slovenia

Greece

group A

Malmö

18:00 UTC

Sweden

Slovakia

group F

Leuven

19:00 UTC

Belgium

Poland

group B

Seville

20:00 UTC

Spain

Scotland

group I

Guingamp

20:10 UTC

France

Wales

group A

Dublin

Ireland Rep

Georgia

group B

TBD

Hungary

Ukraine

group C

Larnaca

Cyprus

Iceland

group C

Opava

Czech Rep

Belarus

group D

TBD

England

Latvia

group D

Luxembourg

Luxembourg

Austria

group D

TBD

N Ireland

N Macedonia

group E

Baku

Azerbaijan

Montenegro

group E

Zenica

Bosnia-Herz

Malta

group G

Vilnius

Lithuania

Switzerland

group G

TBD

Romania

Italy

group H

Plovdiv

Bulgaria

Serbia

group H

Faro

Portugal

Germany

group H

Mersin

Turkey

Israel

WED 23 FEB 2022

group H

TBD

Turkey

Serbia

THU 07 APR 2022

group A

TBD

Georgia

Sweden

group C

TBD

Belarus

Iceland

group E

TBD

Bosnia-Herz

Azerbaijan

group E

TBD

Montenegro

Russia

group F

TBD

Albania

Belgium

group F

TBD

Norway

Kosovo

group F

TBD

Poland

Armenia

group H

TBD

Bulgaria

Turkey

group H

TBD

Serbia

Israel

FRI 08 APR 2022

group A

TBD

Slovakia

Finland

group B

TBD

Hungary

Faroe Is

group B

TBD

Ukraine

Scotland

group C

TBD

Netherlands

Cyprus

group D

TBD

Austria

N Ireland

group D

TBD

Luxembourg

Latvia

group D

TBD

N Macedonia

England

group E

TBD

Malta

Denmark

group G

TBD

Italy

Lithuania

group G

TBD

Moldova

Croatia

group G

TBD

Romania

Switzerland

group I

TBD

Estonia

Greece

group I

TBD

Kazakhstan

Slovenia

group I

TBD

Wales

France

SAT 09 APR 2022

group H

TBD

Germany

Portugal

TUE 12 APR 2022

group A

TBD

Finland

Georgia

group A

TBD

Sweden

Ireland Rep

group B

TBD

Scotland

Spain

group B

TBD

Ukraine

Hungary

group C

TBD

Czech Rep

Iceland

group C

TBD

Netherlands

Belarus

group D

TBD

Austria

Latvia

group D

TBD

Luxembourg

N Macedonia

group D

TBD

N Ireland

England

group E

TBD

Denmark

Azerbaijan

group E

TBD

Malta

Russia

group E

TBD

Montenegro

Bosnia-Herz

group F

TBD

Armenia

Albania

group F

TBD

Kosovo

Belgium

group F

TBD

Norway

Poland

group G

TBD

Croatia

Romania

group G

TBD

Moldova

Lithuania

group G

TBD

Switzerland

Italy

group H

TBD

Israel

Turkey

group H

TBD

Portugal

Bulgaria

group H

TBD

Serbia

Germany

group I

TBD

France

Slovenia

group I

TBD

Greece

Estonia

group I

TBD

Kazakhstan

Wales

THU 23 JUN 2022

group H

TBD

Bulgaria

Israel

FRI 24 JUN 2022

group D

TBD

Latvia

Luxembourg

group G

TBD

Moldova

Romania

TUE 28 JUN 2022

group G

TBD

Lithuania

Moldova

group I

TBD

Estonia

Kazakhstan

THU 23-TUE 28 JUN 2022

group A

TBD

Georgia

Ireland Rep

THU 01 SEP 2022

group A

TBD

Georgia

Slovakia

group A

TBD

Ireland Rep

Finland

group C

TBD

Cyprus

Czech Rep

group D

TBD

N Macedonia

Latvia

group E

TBD

Denmark

Montenegro

group F

TBD

Albania

Poland

group F

TBD

Kosovo

Armenia

group H

TBD

Israel

Bulgaria

FRI 02 SEP 2022

group B

TBD

Spain

Hungary

group B

TBD

Faroe Is

Ukraine

group C

TBD

Iceland

Belarus

group D

TBD

Luxembourg

N Ireland

group E

TBD

Malta

Azerbaijan

group E

TBD

Russia

Bosnia-Herz

group F

TBD

Belgium

Norway

group G

TBD

Croatia

Switzerland

group G

TBD

Lithuania

Romania

group G

TBD

Moldova

Italy

group H

TBD

Serbia

Portugal

group I

TBD

Estonia

France

group I

TBD

Greece

Wales

group I

TBD

Slovenia

Kazakhstan

SAT 03 SEP 2022

group D

TBD

Austria

England

group H

TBD

Turkey

Germany

TUE 06 SEP 2022

group A

TBD

Finland

Sweden

group A

TBD

Slovakia

Ireland Rep

group B

TBD

Spain

Ukraine

group B

TBD

Faroe Is

Scotland

group C

TBD

Belarus

Czech Rep

group C

TBD

Netherlands

Iceland

group D

TBD

Austria

N Macedonia

group D

TBD

England

Luxembourg

group D

TBD

Latvia

N Ireland

group E

TBD

Azerbaijan

Bosnia-Herz

group E

TBD

Montenegro

Malta

group E

TBD

Russia

Denmark

group F

TBD

Armenia

Belgium

group F

TBD

Norway

Albania

group F

TBD

Poland

Kosovo

group G

TBD

Italy

Romania

group G

TBD

Lithuania

Croatia

group G

TBD

Switzerland

Moldova

group H

TBD

Bulgaria

Germany

group H

TBD

Israel

Serbia

group H

TBD

Portugal

Turkey

group I

TBD

France

Greece

group I

TBD

Kazakhstan

Estonia

group I

TBD

Wales

Slovenia

PLEASE SEND ALL TEXT-BASED SENSUALITY TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2021 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: WED 20 OCT 2021 – 03:22:28 UTC · GENERATED IN 0.283 SECONDS

all times in UTC
set your time zone