GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

I’M ERIC CANTONA, AND I GIVE GOOBNET THREE SHOVES INTO THE WATER

MON 13-FRI 17 SEP 2021

THU 16 SEP 2021

AFC prelim group A

Kaohsiung [TPE]

08:00 UTC

Bahrain

[canc]

Turkmenistan

AFC prelim group A

Kaohsiung [TPE]

11:00 UTC

Laos

[ppd]

Chinese Taipei

UEFA group E

Viborg

16:00 UTC

Denmark

07–00

Malta

UEFA group F

Oslo

16:00 UTC

Norway

10–00

Armenia

UEFA group H

Alanya

16:00 UTC

Turkey

01–01

Portugal

UEFA group B

Tórshavn

17:00 UTC

Faroe Is

00–10

Spain

UEFA group F

Elbasan

17:00 UTC

Albania

01–01

Kosovo

FRI 17 SEP 2021

AFC prelim group D

Beirut [LIB]

08:00 UTC

UAE

[ppd]

Guam

AFC prelim group E

Tashkent [UZB]

11:00 UTC

Mongolia

00–12

Korea Rep

AFC prelim group D

Beirut [LIB]

11:30 UTC

Myanmar

[ppd]

Lebanon

UEFA group D

Liepāja

14:00 UTC

Latvia

01–08

Austria

UEFA group E

Zenica

14:00 UTC

Bosnia-Herz

02–03

Montenegro

UEFA group C

Minsk

15:00 UTC

Belarus

04–01

Cyprus

UEFA group I

Patras

15:00 UTC

Greece

00–10

France

UEFA group A

Senec

15:30 UTC

Slovakia

00–01

Sweden

UEFA group G

Trieste

15:30 UTC

Italy

03–00

Moldova

UEFA group A

Tbilisi

16:00 UTC

Georgia

[ppd]

Ireland Rep

UEFA group E

Moscow

16:00 UTC

Russia

02–00
ANNUL

Azerbaijan

UEFA group I

Pärnu

16:00 UTC

Estonia

00–04

Slovenia

UEFA group F

Gdańsk

17:00 UTC

Poland

01–01

Belgium

UEFA group G

Thun

17:00 UTC

Switzerland

04–01

Lithuania

UEFA group G

Mogoșoaia

17:30 UTC

Romania

02–00

Croatia

UEFA group B

Budapest

18:00 UTC

Hungary

00–02

Scotland

UEFA group D

Southampton

18:00 UTC

England

08–00

N Macedonia

UEFA group D

Larne

18:00 UTC

N Ireland

04–00

Luxembourg

UEFA group I

Llanelli

18:15 UTC

Wales

06–00

Kazakhstan

UEFA group C

Groningen

18:45 UTC

Netherlands

01–01

Czech Rep

SAT 18-MON 20 SEP 2021

SAT 18 SEP 2021

AFC prelim group F

Tashkent [UZB]

10:00 UTC

Nepal

01–02

Philippines

UEFA group H

Cottbus

14:07 UTC

Germany

07–00

Bulgaria

SUN 19 SEP 2021

AFC prelim group G

Tashkent [UZB]

10:00 UTC

Bangladesh

00–05

Jordan

AFC prelim group A

Kaohsiung [TPE]

11:00 UTC

Bahrain

[ppd]

Laos

AFC prelim group A

Kaohsiung [TPE]

11:00 UTC

Turkmenistan

[canc]

Chinese Taipei

AFC prelim group H

Al-Ram [PLE]

12:30 UTC

Malaysia

00–03

Thailand

UEFA group H

Rishon LeZion

16:00 UTC

Israel

00–04

Portugal

MON 20 SEP 2021

AFC prelim group D

Beirut [LIB]

08:00 UTC

Guam

[ppd]

Myanmar

AFC prelim group E

Tashkent

11:00 UTC

Uzbekistan

12–00

Mongolia

AFC prelim group D

Beirut

11:30 UTC

Lebanon

[ppd]

UAE

TUE 21-THU 23 SEP 2021

TUE 21 SEP 2021

AFC prelim group F

Tashkent [UZB]

10:00 UTC

Hong Kong

00–00

Nepal

UEFA group E

Moscow

14:00 UTC

Russia

05–00
ANNUL

Montenegro

UEFA group H

Chemnitz

14:00 UTC

Germany

05–01

Serbia

UEFA group A

Turku

15:15 UTC

Finland

02–01

Slovakia

UEFA group C

Liberec

15:30 UTC

Czech Rep

08–00

Cyprus

UEFA group F

Yerevan

15:30 UTC

Armenia

00–01

Poland

UEFA group G

Karlovac

15:30 UTC

Croatia

00–05

Italy

UEFA group D

Skopje

16:00 UTC

N Macedonia

00–06

Austria

UEFA group E

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

00–08

Denmark

UEFA group A

Göteborg

16:30 UTC

Sweden

04–00

Georgia

UEFA group E

Ta’Qali

16:30 UTC

Malta

02–02

Bosnia-Herz

UEFA group F

Pristina

17:00 UTC

Kosovo

00–03

Norway

UEFA group G

Chișinău

17:00 UTC

Moldova

00–06

Switzerland

UEFA group I

Pärnu

17:00 UTC

Estonia

00–01

Wales

UEFA group I

Patras

17:00 UTC

Greece

03–02

Kazakhstan

UEFA group G

Mogoșoaia

17:30 UTC

Romania

03–00

Lithuania

UEFA group B

Budapest

18:00 UTC

Hungary

00–07

Spain

UEFA group D

Belfast

18:00 UTC

N Ireland

04–00

Latvia

UEFA group D

Luxembourg

18:15 UTC

Luxembourg

00–10

England

UEFA group F

Brussels

18:30 UTC

Belgium

07–00

Albania

UEFA group B

Glasgow

18:35 UTC

Scotland

07–01

Faroe Is

UEFA group C

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

00–02

Netherlands

UEFA group I

Murska Sobota

19:00 UTC

Slovenia

02–03

France

WED 22 SEP 2021

AFC prelim group A

Kaohsiung [TPE]

08:00 UTC

Turkmenistan

[canc]

Laos

AFC prelim group G

Tashkent [UZB]

10:00 UTC

Iran

05–00

Bangladesh

AFC prelim group A

Kaohsiung

11:00 UTC

Chinese Taipei

[ppd]

Bahrain

AFC prelim group H

Al-Ram

12:30 UTC

Palestine

00–02

Malaysia

THU 23 SEP 2021

AFC prelim group D

Beirut [LIB]

08:00 UTC

Myanmar

[ppd]

UAE

AFC prelim group E

Tashkent [UZB]

11:00 UTC

Korea Rep

04–00

Uzbekistan

AFC prelim group D

Beirut [LIB]

11:30 UTC

Guam

[ppd]

Lebanon

AFC prelim group B

Dushanbe [TJK]

12:00 UTC

Vietnam

[canc]

Afghanistan

AFC prelim group B

Dushanbe [TJK]

13:00 UTC

Maldives

00–16

Vietnam

FRI 24-SAT 25 SEP 2021

FRI 24 SEP 2021

AFC prelim group F

Tashkent [UZB]

10:00 UTC

Philippines

02–01

Hong Kong

AFC prelim group C

Dushanbe [TJK]

13:00 UTC

Singapore

[canc]

Iraq

AFC prelim group C

Dushanbe [TJK]

13:00 UTC

Singapore

00–01

Indonesia

SAT 25 SEP 2021

AFC prelim group G

Tashkent [UZB]

10:00 UTC

Jordan

00–00
PEN: 02–04

Iran

AFC prelim group H

Al-Ram [PLE]

12:30 UTC

Thailand

07–00

Palestine

MON 13-SAT 25 SEP 2021

AFC prelim group C

TBD [IDN]

Iraq

[canc]

Korea DPR

AFC prelim group C

TBD [IDN]

Korea DPR

[canc]

Singapore

AFC prelim group C

TBD [IDN]

Korea DPR

[canc]

Indonesia

SUN 26-THU 30 SEP 2021

SUN 26 SEP 2021

AFC prelim group B

Dushanbe

13:00 UTC

Tajikistan

04–00

Maldives

AFC prelim group B

Dushanbe [TJK]

15:00 UTC

Afghanistan

[canc]

Tajikistan

MON 27 SEP 2021

AFC prelim group C

Dushanbe [TJK]

13:00 UTC

Indonesia

01–00

Singapore

WED 29 SEP 2021

AFC prelim group B

Dushanbe [TJK]

12:00 UTC

Maldives

[canc]

Afghanistan

AFC prelim group B

Dushanbe [TJK]

13:00 UTC

Vietnam

07–00

Tajikistan

THU 30 SEP 2021

AFC prelim group C

Dushanbe [TJK]

13:00 UTC

Iraq

[canc]

Indonesia

MON 18-SAT 23 OCT 2021

MON 18 OCT 2021

AFC prelim group D

Bishkek [KGZ]

06:00 UTC

Myanmar

04–00

Lebanon

AFC prelim group D

Bishkek [KGZ]

11:00 UTC

UAE

02–01

Guam

AFC prelim group A

Muharraq [BHR]

15:00 UTC

Laos

00–04

Chinese Taipei

WED 20 OCT 2021

CAF 1st rd series 1

Kampala

13:00 UTC

Uganda

02–00

Ethiopia

CAF 1st rd series 3

Asmara

13:00 UTC

Eritrea

00–05

Burundi

CAF 1st rd series 6

Dar es Salaam

13:00 UTC

Tanzania

01–02

Namibia

CAF 1st rd series 7

Harare

13:00 UTC

Zimbabwe

03–01

Eswatini

CAF 1st rd series 9

Maputo

13:00 UTC

Mozambique

00–07

South Africa

CAF 1st rd series 15

Douala [CMR]

13:00 UTC

Cen African Rep

00–01

Cameroon

CAF 1st rd series 5

Lilongwe

14:00 UTC

Malawi

01–01

Zambia

CAF 1st rd series 11

Cairo

14:00 UTC

Egypt

02–06

Tunisia

CAF 1st rd series 14

Brazzaville

14:30 UTC

Congo

02–01

Gabon

CAF 1st rd series 2

Nairobi

15:00 UTC

Kenya

08–00

South Sudan

CAF 1st rd series 17

Paynesville

15:00 UTC

Liberia

01–02

Senegal

CAF 1st rd series 21

Lagos

15:00 UTC

Nigeria

02–00

Ghana

CAF 1st rd series 19

Bissau

15:30 UTC

Guinea-Bissau

01–00

Mauritania

CAF 1st rd series 22

Niamey

15:30 UTC

Niger

00–09

Côte d’Ivoire

CAF 1st rd series 4

Djibouti

16:00 UTC

Djibouti

[canc]

Rwanda

CAF 1st rd series 8

Luanda

16:00 UTC

Angola

01–05

Botswana

CAF 1st rd series 16

Makeni

16:00 UTC

Sierra Leone

00–02

Gambia

CAF 1st rd series 20

Abidjan [CIV]

16:00 UTC

Burkina Faso

02–01

Benin

CAF 1st rd series 18

Bamako

16:30 UTC

Mali

02–02

Guinea

CAF 1st rd series 10

Algiers

17:00 UTC

Algeria

14–00

Sudan

CAF 1st rd series 12

Malabo

17:00 UTC

Eq Guinea

03–00
FORF

Congo DR

THU 21 OCT 2021

AFC prelim group D

Bishkek [KGZ]

06:00 UTC

Lebanon

01–00

UAE

AFC prelim group D

Bishkek [KGZ]

11:00 UTC

Guam

00–08

Myanmar

UEFA group E

Podgorica

12:00 UTC

Montenegro

02–00

Azerbaijan

UEFA group E

Khimki

14:00 UTC

Russia

03–00
ANNUL

Malta

AFC prelim group A

Muharraq

15:00 UTC

Bahrain

00–00

Laos

UEFA group A

Tbilisi

15:00 UTC

Georgia

00–03

Finland

UEFA group D

Riga

15:00 UTC

Latvia

01–04

N Macedonia

UEFA group F

Tirana

15:00 UTC

Albania

05–00

Armenia

UEFA group H

İstanbul

15:00 UTC

Turkey

01–00

Bulgaria

UEFA group B

Kovalivka

16:00 UTC

Ukraine

04–00

Faroe Is

UEFA group E

Viborg

16:00 UTC

Denmark

08–00

Bosnia-Herz

UEFA group H

Petah Tikva

16:00 UTC

Israel

00–01

Germany

UEFA group H

Setúbal

17:00 UTC

Portugal

02–01

Serbia

UEFA group F

Łódź

17:15 UTC

Poland

00–00

Norway

UEFA group A

Dublin

18:00 UTC

Ireland Rep

00–01

Sweden

UEFA group F

Leuven

18:00 UTC

Belgium

07–00

Kosovo

FRI 22 OCT 2021

UEFA group I

Nur-Sultan

11:00 UTC

Kazakhstan

00–01

Greece

CAF 1st rd series 13

São Tomé

13:00 UTC

São Tomé-Prín

00–05

Togo

UEFA group G

Castel di Sangro

15:30 UTC

Italy

03–00

Croatia

UEFA group D

Wiener Neustadt

16:00 UTC

Austria

05–00

Luxembourg

UEFA group G

Zürich

17:00 UTC

Switzerland

02–00

Romania

UEFA group I

Lendava

18:15 UTC

Slovenia

01–01

Wales

UEFA group B

Glasgow

18:35 UTC

Scotland

02–01

Hungary

UEFA group C

Larnaca

18:45 UTC

Cyprus

00–08

Netherlands

UEFA group C

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

04–00

Czech Rep

UEFA group I

Créteil

19:10 UTC

France

11–00

Estonia

SAT 23 OCT 2021

CAF 1st rd series 2

Nairobi [KEN]

13:00 UTC

South Sudan

01–07

Kenya

CAF 1st rd series 6

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Namibia

03–02

Tanzania

UEFA group D

London

16:15 UTC

England

04–00

N Ireland

SUN 24-TUE 26 OCT 2021

SUN 24 OCT 2021

AFC prelim group D

Bishkek [KGZ]

06:00 UTC

Myanmar

02–00

UAE

AFC prelim group D

Bishkek [KGZ]

11:00 UTC

Guam

00–03

Lebanon

CAF 1st rd series 12

Kinshasa

14:30 UTC

Congo DR

[canc]

Eq Guinea

CAF 1st rd series 15

Yaoundé

14:30 UTC

Cameroon

02–00

Cen African Rep

AFC prelim group A

Muharraq [BHR]

15:00 UTC

Chinese Taipei

02–00

Bahrain

CAF 1st rd series 20

Cotonou

16:00 UTC

Benin

01–03

Burkina Faso

CAF 1st rd series 21

Accra

16:00 UTC

Ghana

01–00

Nigeria

MON 25 OCT 2021

CAF 1st rd series 22

Abidjan

15:30 UTC

Côte d’Ivoire

11–00

Niger

CAF 1st rd series 16

Bakau

16:30 UTC

Gambia

01–01

Sierra Leone

CAF 1st rd series 18

Conakry

16:30 UTC

Guinea

00–02

Mali

TUE 26 OCT 2021

UEFA group D

Ohrid

11:30 UTC

N Macedonia

02–03

Luxembourg

UEFA group E

Zenica

12:00 UTC

Bosnia-Herz

00–04
ANNUL

Russia

CAF 1st rd series 1

Bahir Dar

13:00 UTC

Ethiopia

02–00
F/OT
PEN: 01–02

Uganda

CAF 1st rd series 3

Ngozi

13:00 UTC

Burundi

01–00

Eritrea

CAF 1st rd series 5

Lusaka

13:00 UTC

Zambia

03–02

Malawi

CAF 1st rd series 4

Kigali

14:00 UTC

Rwanda

[canc]

Djibouti

CAF 1st rd series 7

Manzini

14:00 UTC

Eswatini

00–03

Zimbabwe

CAF 1st rd series 8

Francistown

14:00 UTC

Botswana

02–00

Angola

CAF 1st rd series 9

Johannesburg

14:00 UTC

South Africa

06–00

Mozambique

CAF 1st rd series 11

Tunis

14:00 UTC

Tunisia

01–00

Egypt

UEFA group B

Kovalivka

14:00 UTC

Ukraine

00–06

Spain

UEFA group E

Baku

14:00 UTC

Azerbaijan

01–02

Malta

UEFA group F

Yerevan

14:00 UTC

Armenia

00–01

Kosovo

UEFA group H

Essen

14:05 UTC

Germany

07–00

Israel

CAF 1st rd series 14

Libreville

14:30 UTC

Gabon

01–00

Congo

UEFA group A

Poprad

14:30 UTC

Slovakia

02–00

Georgia

UEFA group H

Plovdiv

15:00 UTC

Bulgaria

00–05

Portugal

UEFA group I

Nur-Sultan

15:00 UTC

Kazakhstan

00–05

France

UEFA group A

Helsinki

15:15 UTC

Finland

01–02

Ireland Rep

UEFA group G

Vilnius

15:30 UTC

Lithuania

00–05

Italy

CAF 1st rd series 13

Lomé

16:00 UTC

Togo

[canc]

São Tomé-Prín

CAF 1st rd series 19

Nouakchott

16:00 UTC

Mauritania

00–01

Guinea-Bissau

UEFA group E

Podgorica

16:00 UTC

Montenegro

01–05

Denmark

UEFA group H

Gornji Milanovac

16:00 UTC

Serbia

02–00

Turkey

UEFA group C

Minsk

16:30 UTC

Belarus

00–02

Netherlands

CAF 1st rd series 10

Omdurman

17:00 UTC

Sudan

[canc]

Algeria

CAF 1st rd series 17

Thiès

17:00 UTC

Senegal

06–00

Liberia

UEFA group B

Tórshavn

17:00 UTC

Faroe Is

01–07

Hungary

UEFA group F

Oslo

17:00 UTC

Norway

04–00

Belgium

UEFA group G

Zürich

17:00 UTC

Switzerland

05–00

Croatia

UEFA group D

Riga

17:30 UTC

Latvia

00–10

England

UEFA group F

Tychy

17:45 UTC

Poland

02–00

Albania

UEFA group D

Belfast

18:00 UTC

N Ireland

02–02

Austria

UEFA group I

Larissa

18:00 UTC

Greece

01–04

Slovenia

UEFA group I

Cardiff

18:15 UTC

Wales

04–00

Estonia

UEFA group C

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

05–00

Cyprus

MON 22-FRI 26 NOV 2021

WED 24 NOV 2021

CONCACAF prelim group A

N/A

Puerto Rico

[ppd]

Antigua-Barbuda

CONCACAF prelim group B

N/A

Guatemala

[ppd]

US Virgin Is

CONCACAF prelim group C

N/A

Dominican Rep

[ppd]

Grenada

CONCACAF prelim group D

N/A

El Salvador

[ppd]

Belize

CONCACAF prelim group E

N/A

Cuba

[ppd]

St Vincent-Gren

CONCACAF prelim group F

N/A

Guyana

[ppd]

Dominica

THU 25 NOV 2021

UEFA group D

Skopje

12:00 UTC

N Macedonia

00–11

N Ireland

UEFA group E

Zenica

12:00 UTC

Bosnia-Herz

00–03

Denmark

UEFA group E

Baku

15:00 UTC

Azerbaijan

00–04
ANNUL

Russia

UEFA group F

Pristina

15:00 UTC

Kosovo

01–02

Poland

UEFA group H

Stara Pazova

15:00 UTC

Serbia

03–00

Bulgaria

UEFA group A

Göteborg

17:30 UTC

Sweden

02–01

Finland

UEFA group H

Portimão

18:00 UTC

Portugal

04–00

Israel

UEFA group A

Dublin

19:00 UTC

Ireland Rep

01–01

Slovakia

UEFA group F

Leuven

19:00 UTC

Belgium

19–00

Armenia

UEFA group F

Tirana

19:10 UTC

Albania

00–07

Norway

UEFA group B

Seville

20:00 UTC

Spain

12–00

Faroe Is

CONCACAF prelim group A

N/A

Mexico

[ppd]

Suriname

CONCACAF prelim group B

N/A

Costa Rica

[ppd]

St Kitts-Nevis

CONCACAF prelim group C

N/A

Jamaica

[ppd]

Bermuda

CONCACAF prelim group D

N/A

Panama

[ppd]

Barbados

CONCACAF prelim group E

N/A

Haiti

[ppd]

Honduras

CONCACAF prelim group F

N/A

Trinidad-Tobago

[ppd]

Nicaragua

FRI 26 NOV 2021

UEFA group H

Braunschweig

15:00 UTC

Germany

08–00

Turkey

UEFA group G

Pula

16:00 UTC

Croatia

00–00

Lithuania

UEFA group G

Palermo

16:30 UTC

Italy

01–02

Switzerland

UEFA group C

Larnaca

17:00 UTC

Cyprus

01–01

Belarus

UEFA group I

Nova Gorica

17:00 UTC

Slovenia

06–00

Estonia

UEFA group E

Ta’Qali

18:00 UTC

Malta

00–02

Montenegro

UEFA group G

Mogoșoaia

18:30 UTC

Romania

03–00

Moldova

UEFA group I

Llanelli

19:15 UTC

Wales

05–00

Greece

UEFA group B

Glasgow

19:35 UTC

Scotland

01–01

Ukraine

UEFA group C

Ostrava

19:45 UTC

Czech Rep

[ppd]

Netherlands

UEFA group I

Vannes

20:10 UTC

France

06–00

Kazakhstan

SAT 27-MON 29 NOV 2021

SAT 27 NOV 2021

UEFA group C

Ostrava

11:00 UTC

Czech Rep

02–02

Netherlands

UEFA group D

Sunderland

12:30 UTC

England

01–00

Austria

CONCACAF prelim group A

N/A

Anguilla

[ppd]

Puerto Rico

CONCACAF prelim group B

N/A

Curaçao

[ppd]

Guatemala

CONCACAF prelim group C

N/A

Cayman Is

[ppd]

Dominican Rep

CONCACAF prelim group D

N/A

Aruba

[ppd]

El Salvador

CONCACAF prelim group E

N/A

British Virgin Is

[ppd]

Cuba

CONCACAF prelim group F

N/A

Turks-Caicos Is

[ppd]

Guyana

SUN 28 NOV 2021

CONCACAF prelim group A

N/A

Antigua-Barbuda

[ppd]

Mexico

CONCACAF prelim group B

N/A

US Virgin Is

[ppd]

Costa Rica

CONCACAF prelim group C

N/A

Grenada

[ppd]

Jamaica

CONCACAF prelim group D

N/A

Belize

[ppd]

Panama

CONCACAF prelim group E

N/A

St Vincent-Gren

[ppd]

Haiti

CONCACAF prelim group F

N/A

Dominica

[ppd]

Trinidad-Tobago

MON 29 NOV 2021

UEFA group D

Belfast

19:00 UTC

N Ireland

09–00

N Macedonia

TUE 30 NOV-WED 01 DEC 2021

TUE 30 NOV 2021

UEFA group E

Zenica

12:00 UTC

Bosnia-Herz

01–00

Malta

UEFA group F

Yerevan

13:00 UTC

Armenia

00–09
ABAND

Norway

UEFA group E

Baku

14:00 UTC

Azerbaijan

01–00

Montenegro

UEFA group H

Plovdiv

14:00 UTC

Bulgaria

01–04

Serbia

UEFA group F

Pristina

15:00 UTC

Kosovo

01–03

Albania

UEFA group H

Mersin

15:00 UTC

Turkey

03–02

Israel

UEFA group C

Opava

16:00 UTC

Czech Rep

[ppd]

Belarus

UEFA group G

Pula

16:00 UTC

Croatia

04–00

Moldova

UEFA group G

Vilnius

16:30 UTC

Lithuania

00–07

Switzerland

UEFA group G

Voluntari

16:30 UTC

Romania

00–05

Italy

UEFA group B

Kisvárda

17:00 UTC

Hungary

04–02

Ukraine

UEFA group C

Larnaca

17:00 UTC

Cyprus

00–04

Iceland

UEFA group E

Viborg

17:00 UTC

Denmark

03–01
ANNUL

Russia

UEFA group I

Nova Gorica

17:00 UTC

Slovenia

00–00

Greece

UEFA group A

Malmö

18:00 UTC

Sweden

03–00

Slovakia

UEFA group H

Faro

18:00 UTC

Portugal

01–03

Germany

UEFA group A

Dublin

19:00 UTC

Ireland Rep

11–00

Georgia

UEFA group D

Doncaster

19:00 UTC

England

20–00

Latvia

UEFA group D

Luxembourg

19:00 UTC

Luxembourg

00–08

Austria

UEFA group F

Leuven

19:30 UTC

Belgium

04–00

Poland

UEFA group B

Seville

20:00 UTC

Spain

08–00

Scotland

UEFA group I

Guingamp

20:10 UTC

France

02–00

Wales

CONCACAF prelim group A

N/A

Suriname

[ppd]

Anguilla

CONCACAF prelim group B

N/A

St Kitts-Nevis

[ppd]

Curaçao

CONCACAF prelim group C

N/A

Bermuda

[ppd]

Cayman Is

CONCACAF prelim group D

N/A

Barbados

[ppd]

Aruba

CONCACAF prelim group E

N/A

Honduras

[ppd]

British Virgin Is

CONCACAF prelim group F

N/A

Nicaragua

[ppd]

Turks-Caicos Is

WED 01 DEC 2021

UEFA group F

Yerevan

07:00 UTC

Armenia

00–10

Norway

JAN 2022

THU 20 JAN 2022

AFC Asian Cup group A

Mumbai [IND]

10:00 UTC

China PR

04–00

Chinese Taipei

AFC Asian Cup group A

Navi Mumbai

14:00 UTC

India

00–00
ANNUL

Iran

FRI 21 JAN 2022

AFC Asian Cup group C

Pune [IND]

08:00 UTC

Japan

05–00

Myanmar

AFC Asian Cup group B

Mumbai [IND]

10:00 UTC

Australia

18–00

Indonesia

AFC Asian Cup group B

Navi Mumbai [IND]

12:00 UTC

Thailand

00–01

Philippines

AFC Asian Cup group C

Pune [IND]

14:00 UTC

Korea Rep

03–00

Vietnam

SUN 23 JAN 2022

AFC Asian Cup group A

Mumbai [IND]

10:00 UTC

Iran

00–07

China PR

AFC Asian Cup group A

Navi Mumbai [IND]

14:00 UTC

Chinese Taipei

[canc]

India

MON 24 JAN 2022

AFC Asian Cup group C

Pune [IND]

08:00 UTC

Myanmar

00–02

Korea Rep

AFC Asian Cup group B

Mumbai [IND]

10:00 UTC

Philippines

00–04

Australia

AFC Asian Cup group B

Navi Mumbai [IND]

12:00 UTC

Indonesia

00–04

Thailand

AFC Asian Cup group C

Pune [IND]

14:00 UTC

Vietnam

00–03

Japan

WED 26 JAN 2022

AFC Asian Cup group A

Mumbai

14:00 UTC

India

[canc]

China PR

AFC Asian Cup group A

Navi Mumbai [IND]

14:00 UTC

Chinese Taipei

05–00

Iran

THU 27 JAN 2022

AFC Asian Cup group C

Pune [IND]

08:00 UTC

Japan

01–01

Korea Rep

AFC Asian Cup group C

Navi Mumbai [IND]

08:00 UTC

Vietnam

02–02

Myanmar

AFC Asian Cup group B

Mumbai [IND]

14:00 UTC

Australia

02–01

Thailand

AFC Asian Cup group B

Pune [IND]

14:00 UTC

Philippines

06–00

Indonesia

SUN 30 JAN 2022

AFC Asian Cup QF 1

Pune [IND]

08:00 UTC

Australia

00–01

Korea Rep

AFC Asian Cup QF 2

Navi Mumbai [IND]

08:00 UTC

Japan

07–00

Thailand

AFC Asian Cup QF 3

Navi Mumbai [IND]

12:00 UTC

China PR

03–01

Vietnam

AFC Asian Cup QF 4

Pune [IND]

14:00 UTC

Chinese Taipei

01–01
F/OT
PEN: 03–04

Philippines

TUE 01-SUN 13 FEB 2022

WED 02 FEB 2022

AFC Asian Cup repechage

Navi Mumbai [IND]

08:00 UTC

Thailand

00–02

Vietnam

THU 03 FEB 2022

AFC Asian Cup SF 1

Pune [IND]

08:00 UTC

Korea Rep

02–00

Philippines

AFC Asian Cup SF 2

Pune [IND]

14:00 UTC

China PR

02–02
F/OT
PEN: 04–03

Japan

FRI 04 FEB 2022

AFC Asian Cup repechage

Navi Mumbai [IND]

08:00 UTC

Chinese Taipei

03–00

Thailand

SUN 06 FEB 2022

AFC Asian Cup repechage

Navi Mumbai [IND]

07:30 UTC

Vietnam

02–01

Chinese Taipei

AFC Asian Cup final

Navi Mumbai [IND]

11:00 UTC

China PR

03–02

Korea Rep

MON 14-FRI 18 FEB 2022

WED 16 FEB 2022

CAF 2nd rd series 2

Ngozi

13:00 UTC

Burundi

06–01

Djibouti

CAF 2nd rd series 3

Lusaka

13:00 UTC

Zambia

00–00

Namibia

CAF 2nd rd series 10

Bissau

15:30 UTC

Guinea-Bissau

00–06

Burkina Faso

CAF 2nd rd series 9

Thiès

16:30 UTC

Senegal

01–00

Mali

CONCACAF prelim group B

Antigua

17:00 UTC

Guatemala

09–00

US Virgin Is

CONCACAF prelim group E

Santiago

20:00 UTC

Cuba

03–00

St Vincent-Gren

CONCACAF prelim group D

San Salvador

21:30 UTC

El Salvador

06–00

Belize

CONCACAF prelim group A

Mayagüez

23:00 UTC

Puerto Rico

04–00

Antigua-Barbuda

CONCACAF prelim group C

Santo Domingo

23:00 UTC

Dominican Rep

09–00

Grenada

CAF 2nd rd series 1

Entebbe

Uganda

[canc]

Kenya

THU 17 FEB 2022

CONCACAF prelim group F

Leonora

00:00 UTC

Guyana

04–00

Dominica

CAF 2nd rd series 7

Lomé

15:00 UTC

Togo

02–01

Gabon

CONCACAF prelim group F

Port of Spain

19:00 UTC

Trinidad-Tobago

02–01

Nicaragua

CONCACAF prelim group E

Santo Domingo [DOM]

21:00 UTC

Haiti

06–00

Honduras

FRI 18 FEB 2022

CONCACAF prelim group C

Kingston

00:00 UTC

Jamaica

04–00

Bermuda

CONCACAF prelim group B

San José

01:00 UTC

Costa Rica

07–00

St Kitts-Nevis

CONCACAF prelim group D

Panama City

01:00 UTC

Panama

05–00

Barbados

CONCACAF prelim group A

Monterrey, NL

02:00 UTC

Mexico

09–00

Suriname

CAF 2nd rd series 4

Harare

13:00 UTC

Zimbabwe

01–03

Botswana

CAF 2nd rd series 5

Johannesburg

14:00 UTC

South Africa

02–00

Algeria

CAF 2nd rd series 6

Soliman

14:00 UTC

Tunisia

05–00

Eq Guinea

CAF 2nd rd series 8

Yaoundé

14:30 UTC

Cameroon

08–00

Gambia

CAF 2nd rd series 11

Abuja

15:00 UTC

Nigeria

02–00

Côte d’Ivoire

SAT 19-MON 21 FEB 2022

SAT 19 FEB 2022

CONCACAF prelim group C

George Town

20:00 UTC

Cayman Is

00–04

Dominican Rep

CONCACAF prelim group E

San Pedro Sula [HON]

21:30 UTC

British Virgin Is

00–14

Cuba

CONCACAF prelim group A

The Valley

22:00 UTC

Anguilla

00–09

Puerto Rico

CONCACAF prelim group B

Willemstad

22:00 UTC

Curaçao

00–06

Guatemala

CONCACAF prelim group D

San Cristóbal [DOM]

22:30 UTC

Aruba

01–07

El Salvador

SUN 20 FEB 2022

CONCACAF prelim group F

Providenciales

00:00 UTC

Turks-Caicos Is

00–07

Guyana

CONCACAF prelim group E

Santiago [CUB]

20:00 UTC

St Vincent-Gren

00–11

Haiti

CONCACAF prelim group A

Santo Domingo [DOM]

21:00 UTC

Antigua-Barbuda

00–08

Mexico

CONCACAF prelim group B

Christiansted

21:00 UTC

US Virgin Is

00–06

Costa Rica

CONCACAF prelim group C

St George’s

21:00 UTC

Grenada

01–06

Jamaica

CONCACAF prelim group D

San Salvador [SLV]

21:00 UTC

Belize

00–08

Panama

CONCACAF prelim group F

Georgetown [GUY]

21:00 UTC

Dominica

00–02

Trinidad-Tobago

MON 21 FEB 2022

CAF 2nd rd series 2

Ngozi [BDI]

13:00 UTC

Djibouti

00–05

Burundi

TUE 22-WED 23 FEB 2022

TUE 22 FEB 2022

CAF 2nd rd series 3

Johannesburg [RSA]

14:00 UTC

Namibia

01–01

Zambia

CAF 2nd rd series 9

Bamako

17:00 UTC

Mali

01–00
F/OT
PEN: 02–03

Senegal

CONCACAF prelim group E

San Pedro Sula

21:30 UTC

Honduras

04–00

British Virgin Is

CONCACAF prelim group A

Paramaribo

22:00 UTC

Suriname

05–00

Anguilla

CONCACAF prelim group B

Santo Domingo [DOM]

23:00 UTC

St Kitts-Nevis

05–01

Curaçao

CONCACAF prelim group D

San Cristóbal [DOM]

23:00 UTC

Barbados

03–01

Aruba

WED 23 FEB 2022

CONCACAF prelim group C

Bradenton, FL [USA]

00:00 UTC

Bermuda

06–00

Cayman Is

CONCACAF prelim group F

Managua

01:00 UTC

Nicaragua

19–00

Turks-Caicos Is

UEFA group H

İzmir

14:00 UTC

Turkey

02–05

Serbia

CAF 2nd rd series 7

Libreville

14:30 UTC

Gabon

01–02

Togo

CAF 2nd rd series 6

Malabo

15:00 UTC

Eq Guinea

03–02

Tunisia

CAF 2nd rd series 8

Banjul

15:00 UTC

Gambia

01–02

Cameroon

CAF 2nd rd series 11

Abidjan

15:00 UTC

Côte d’Ivoire

00–01

Nigeria

CAF 2nd rd series 10

Cotonou [BEN]

16:00 UTC

Burkina Faso

01–00

Guinea-Bissau

CAF 2nd rd series 4

Francistown

17:00 UTC

Botswana

00–02

Zimbabwe

CAF 2nd rd series 5

Algiers

17:00 UTC

Algeria

01–01

South Africa

CAF 2nd rd series 1

Nairobi

Kenya

[canc]

Uganda

MON 04-SAT 09 APR 2022

WED 06 APR 2022

CONCACAF prelim group E

Kingstown

19:00 UTC

St Vincent-Gren

05–01

British Virgin Is

CONCACAF prelim group F

Roseau

19:00 UTC

Dominica

08–01

Turks-Caicos Is

CONCACAF prelim group A

St John’s

20:00 UTC

Antigua-Barbuda

01–00

Anguilla

CONCACAF prelim group B

Christiansted

20:00 UTC

US Virgin Is

00–01

Curaçao

CONCACAF prelim group C

St George’s

21:00 UTC

Grenada

00–02

Cayman Is

CONCACAF prelim group D

Belmopan

22:00 UTC

Belize

01–01

Aruba

THU 07 APR 2022

UEFA group E

Podgorica

12:00 UTC

Montenegro

[canc]

Russia

UEFA group E

Sarajevo

13:00 UTC

Bosnia-Herz

01–00

Azerbaijan

UEFA group H

Plovdiv

13:00 UTC

Bulgaria

00–02

Turkey

UEFA group A

Gori

16:00 UTC

Georgia

00–15

Sweden

UEFA group C

Belgrade [SRB]

16:00 UTC

Belarus

00–05

Iceland

UEFA group F

Sandefjord

16:00 UTC

Norway

05–01

Kosovo

UEFA group H

Stara Pazova

16:00 UTC

Serbia

04–00

Israel

UEFA group F

Elbasan

16:30 UTC

Albania

00–05

Belgium

UEFA group F

Gdynia

18:15 UTC

Poland

12–00

Armenia

FRI 08 APR 2022

UEFA group I

Nur-Sultan

12:00 UTC

Kazakhstan

00–02

Slovenia

UEFA group G

Chișinău

15:00 UTC

Moldova

00–01

Croatia

UEFA group B

Budapest

15:30 UTC

Hungary

07–00

Faroe Is

UEFA group E

Ta’Qali

16:00 UTC

Malta

00–02

Denmark

UEFA group I

Tallinn

16:00 UTC

Estonia

01–03

Greece

UEFA group G

Bucharest

16:45 UTC

Romania

01–01

Switzerland

UEFA group G

Parma

17:00 UTC

Italy

07–00

Lithuania

UEFA group D

Skopje

18:00 UTC

N Macedonia

00–10

England

UEFA group A

Trnava

18:30 UTC

Slovakia

01–01

Finland

UEFA group D

Wiener Neustadt

18:30 UTC

Austria

03–01

N Ireland

UEFA group C

Groningen

18:45 UTC

Netherlands

12–00

Cyprus

UEFA group I

Llanelli

18:45 UTC

Wales

01–02

France

CONCACAF prelim group E

Santiago

19:00 UTC

Cuba

00–00

Honduras

CONCACAF prelim group B

Antigua

21:00 UTC

Guatemala

01–02

St Kitts-Nevis

CONCACAF prelim group D

San Salvador

21:30 UTC

El Salvador

02–00

Barbados

CONCACAF prelim group C

Santo Domingo

23:00 UTC

Dominican Rep

01–00

Bermuda

CONCACAF prelim group A

Mayagüez

23:30 UTC

Puerto Rico

02–00

Suriname

UEFA group B

Lviv

Ukraine

[ppd]

Scotland

SAT 09 APR 2022

CONCACAF prelim group F

Georgetown

00:00 UTC

Guyana

00–00

Nicaragua

UEFA group D

Niederkorn

09:00 UTC

Luxembourg

03–02

Latvia

UEFA group H

Bielefeld

14:10 UTC

Germany

03–00

Portugal

CONCACAF prelim group F

Providenciales

19:30 UTC

Turks-Caicos Is

00–13

Trinidad-Tobago

CONCACAF prelim group A

The Valley

20:00 UTC

Anguilla

00–11

Mexico

CONCACAF prelim group E

Road Town

20:00 UTC

British Virgin Is

00–21

Haiti

CONCACAF prelim group D

Belmopan [BLZ]

22:00 UTC

Aruba

00–09

Panama

CONCACAF prelim group B

Willemstad

23:00 UTC

Curaçao

00–04

Costa Rica

SUN 10 APR 2022

CONCACAF prelim group C

George Town

00:00 UTC

Cayman Is

00–09

Jamaica

SUN 10-TUE 12 APR 2022

MON 11 APR 2022

UEFA group E

Ta’Qali

Malta

[canc]

Russia

TUE 12 APR 2022

UEFA group F

Armavir

10:30 UTC

Armenia

00–04

Albania

UEFA group E

Podgorica

12:00 UTC

Montenegro

00–02

Bosnia-Herz

UEFA group I

Nur-Sultan

13:00 UTC

Kazakhstan

00–03

Wales

UEFA group H

Stara Pazova

14:00 UTC

Serbia

03–02

Germany

UEFA group G

Velika Gorica

15:00 UTC

Croatia

00–01

Romania

UEFA group G

Vilnius

15:00 UTC

Lithuania

04–00

Moldova

UEFA group A

Helsinki

15:15 UTC

Finland

06–00

Georgia

UEFA group C

Teplice

15:30 UTC

Czech Rep

00–01

Iceland

UEFA group G

Thun

15:45 UTC

Switzerland

00–01

Italy

UEFA group D

Esch-sur-Alzette

16:00 UTC

Luxembourg

02–01

N Macedonia

UEFA group E

Viborg

16:00 UTC

Denmark

02–00

Azerbaijan

UEFA group H

Petah Tikva

16:00 UTC

Israel

01–00

Turkey

UEFA group A

Göteborg

16:30 UTC

Sweden

01–01

Ireland Rep

UEFA group D

Wiener Neustadt

17:00 UTC

Austria

08–00

Latvia

UEFA group F

Oslo

17:00 UTC

Norway

02–01

Poland

UEFA group I

Patras

17:00 UTC

Greece

03–00

Estonia

UEFA group F

Pristina

18:00 UTC

Kosovo

01–06

Belgium

UEFA group H

Barcelos

18:00 UTC

Portugal

03–00

Bulgaria

UEFA group B

Glasgow

18:35 UTC

Scotland

00–02

Spain

UEFA group C

Den Haag

18:45 UTC

Netherlands

[ppd]

Belarus

UEFA group D

Belfast

18:55 UTC

N Ireland

00–05

England

UEFA group I

Le Mans

19:10 UTC

France

01–00

Slovenia

CONCACAF prelim group B

Basseterre

20:00 UTC

St Kitts-Nevis

06–00

US Virgin Is

CONCACAF prelim group D

San Salvador [SLV]

21:30 UTC

Barbados

00–03

Belize

CONCACAF prelim group E

San Pedro Sula

21:30 UTC

Honduras

02–01

St Vincent-Gren

CONCACAF prelim group A

Paramaribo

22:00 UTC

Suriname

05–01

Antigua-Barbuda

CONCACAF prelim group C

Hamilton

22:00 UTC

Bermuda

06–00

Grenada

CONCACAF prelim group E

Santo Domingo [DOM]

22:00 UTC

Haiti

06–00

Cuba

CONCACAF prelim group F

Bacolet

22:00 UTC

Trinidad-Tobago

02–02

Guyana

CONCACAF prelim group C

Kingston

23:00 UTC

Jamaica

05–01

Dominican Rep

UEFA group B

Lviv

Ukraine

[ppd]

Hungary

WED 13 APR 2022

CONCACAF prelim group F

Managua

00:00 UTC

Nicaragua

10–00

Dominica

CONCACAF prelim group A

Toluca, Edomex

01:00 UTC

Mexico

06–00

Puerto Rico

CONCACAF prelim group B

San José

01:00 UTC

Costa Rica

05–00

Guatemala

CONCACAF prelim group D

Panama City

01:00 UTC

Panama

02–00

El Salvador

THU 23-THU 30 JUN 2022

THU 23 JUN 2022

UEFA group H

Plovdiv

Bulgaria

Israel

FRI 24 JUN 2022

UEFA group B

Rzeszów [POL]

Ukraine

Scotland

UEFA group D

Riga

Latvia

Luxembourg

UEFA group G

Chișinău

Moldova

Romania

MON 27 JUN 2022

UEFA group A

Gori

16:00 UTC

Georgia

Ireland Rep

TUE 28 JUN 2022

UEFA group B

Rzeszów [POL]

Ukraine

Hungary

UEFA group C

Opava

Czech Rep

Belarus

UEFA group G

Chișinău

Moldova

Lithuania

UEFA group I

Parnu

Estonia

Kazakhstan

FRI 01-SUN 03 JUL 2022

SAT 02 JUL 2022

CAF group A

Casablanca

21:30 UTC

Morocco

Burkina Faso

SUN 03 JUL 2022

CAF group A

Casablanca [MAR]

16:00 UTC

Senegal

Uganda

CAF group B

Rabat [MAR]

18:00 UTC

Cameroon

Zambia

CAF group B

Rabat [MAR]

21:00 UTC

Tunisia

Togo

MON 04 JUL-SUN 07 AUG 2022

MON 04 JUL 2022

CAF group C

Casablanca [MAR]

18:00 UTC

Nigeria

South Africa

CAF group C

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

Burundi

Botswana

CONCACAF W Championship group A

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

United States

Haiti

TUE 05 JUL 2022

CONCACAF W Championship group A

Monterrey, NL

02:00 UTC

Mexico

Jamaica

CAF group A

Casablanca [MAR]

18:00 UTC

Burkina Faso

Senegal

CAF group A

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

Uganda

Morocco

CONCACAF W Championship group B

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

Costa Rica

Panama

WED 06 JUL 2022

CONCACAF W Championship group B

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

Canada

Trinidad-Tobago

CAF group B

Rabat [MAR]

18:00 UTC

Zambia

Tunisia

CAF group B

Rabat [MAR]

21:00 UTC

Togo

Cameroon

THU 07 JUL 2022

CAF group C

Casablanca [MAR]

18:00 UTC

South Africa

Burundi

CAF group C

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

Botswana

Nigeria

CONCACAF W Championship group A

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

Jamaica

United States

FRI 08 JUL 2022

CONCACAF W Championship group A

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

Haiti

Mexico

CAF group A

Rabat [MAR]

21:00 UTC

Burkina Faso

Uganda

CAF group A

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

Morocco

Senegal

CONMEBOL group A

Cali [COL]

21:00 UTC

Bolivia

Ecuador

CONCACAF W Championship group B

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

Trinidad-Tobago

Costa Rica

SAT 09 JUL 2022

CONMEBOL group A

Cali

00:00 UTC

Colombia

Paraguay

CONCACAF W Championship group B

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

Panama

Canada

CAF group B

Rabat [MAR]

21:00 UTC

Cameroon

Tunisia

CAF group B

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

Zambia

Togo

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

21:00 UTC

Uruguay

Venezuela

SUN 10 JUL 2022

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

00:00 UTC

Brazil

Argentina

CAF group C

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

Nigeria

Burundi

CAF group C

Casablanca [MAR]

21:00 UTC

South Africa

Botswana

MON 11 JUL 2022

CONMEBOL group A

Cali [COL]

21:00 UTC

Paraguay

Chile

CONCACAF W Championship group B

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

Canada

Costa Rica

CONCACAF W Championship group B

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

Panama

Trinidad-Tobago

TUE 12 JUL 2022

CONMEBOL group A

Cali [COL]

00:00 UTC

Bolivia

Colombia

CONCACAF W Championship group A

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

Jamaica

Haiti

CONCACAF W Championship group A

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

United States

Mexico

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

21:00 UTC

Uruguay

Brazil

WED 13 JUL 2022

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

00:00 UTC

Argentina

Peru

OFC group A

Suva [FIJ]

07:00 UTC

Samoa

Tonga

CAF QF 1

Casablanca [MAR]

[1st CAF group A]

[3B/C]

CAF QF 2

Casablanca [MAR]

[1st CAF group B]

[2nd CAF group A]

THU 14 JUL 2022

OFC group B

Suva [FIJ]

04:00 UTC

Vanuatu

Papua NG

OFC group C

Suva [FIJ]

07:00 UTC

Solomon Is

Fiji

CONMEBOL group A

Cali [COL]

21:00 UTC

Paraguay

Bolivia

CONCACAF SF 1

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

[1st CONCACAF W Championship group A]

[2nd CONCACAF W Championship group B]

CAF QF 3

Casablanca [MAR]

[1st CAF group C]

[3A/B]

CAF QF 4

Casablanca [MAR]

[2nd CAF group B]

[2nd CAF group C]

FRI 15 JUL 2022

CONMEBOL group A

Cali [COL]

00:00 UTC

Chile

Ecuador

CONCACAF SF 2

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

[1st CONCACAF W Championship group B]

[2nd CONCACAF W Championship group A]

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

21:00 UTC

Argentina

Uruguay

SAT 16 JUL 2022

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

00:00 UTC

Peru

Venezuela

OFC group A

Suva [FIJ]

07:00 UTC

Tonga

Cook Is

SUN 17 JUL 2022

OFC group B

Suva [FIJ]

04:00 UTC

Papua NG

Tahiti

OFC group C

Suva

07:00 UTC

Fiji

New Caledonia

CONMEBOL group A

Cali [COL]

21:00 UTC

Chile

Bolivia

CAF playoff 1

Casablanca [MAR]

[Loser CAF QF 1]

[Loser CAF QF 4]

CAF playoff 2

Casablanca [MAR]

[Loser CAF QF 2]

[Loser CAF QF 3]

MON 18 JUL 2022

CONMEBOL group A

Cali [COL]

00:00 UTC

Ecuador

Colombia

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

21:00 UTC

Venezuela

Brazil

CONCACAF third place

Monterrey, NL [MEX]

23:00 UTC

[Loser CONCACAF SF 1]

[Loser CONCACAF SF 2]

CAF SF 1

Casablanca [MAR]

[Winner CAF QF 1]

[Winner CAF QF 4]

CAF SF 2

Casablanca [MAR]

[Winner CAF QF 2]

[Winner CAF QF 3]

TUE 19 JUL 2022

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

00:00 UTC

Peru

Uruguay

CONCACAF final

Monterrey, NL [MEX]

02:00 UTC

[Winner CONCACAF SF 1]

[Winner CONCACAF SF 2]

OFC group A

Suva [FIJ]

07:00 UTC

Cook Is

Samoa

WED 20 JUL 2022

OFC group B

Suva [FIJ]

04:00 UTC

Tahiti

Vanuatu

OFC group C

Suva [FIJ]

07:00 UTC

New Caledonia

Solomon Is

THU 21 JUL 2022

CONMEBOL group A

Armenia

00:00 UTC

Colombia

Chile

CONMEBOL group A

Cali [COL]

00:00 UTC

Ecuador

Paraguay

FRI 22 JUL 2022

CONMEBOL group B

Cali [COL]

00:00 UTC

Brazil

Peru

CONMEBOL group B

Armenia [COL]

00:00 UTC

Venezuela

Argentina

CAF third place

Casablanca [MAR]

[Loser CAF SF 1]

[Loser CAF SF 2]

SAT 23 JUL 2022

OFC QF 1

Suva [FIJ]

04:00 UTC

[1st OFC group A]

[3B/C]

OFC QF 2

Suva [FIJ]

07:30 UTC

[1st OFC group B]

[3A/C]

CAF final

Casablanca [MAR]

[Winner CAF SF 1]

[Winner CAF SF 2]

SUN 24 JUL 2022

OFC QF 3

Suva [FIJ]

04:00 UTC

[1st OFC group C]

[2nd OFC group A]

OFC QF 4

Suva [FIJ]

07:30 UTC

[2nd OFC group B]

[2nd OFC group C]

MON 25 JUL 2022

CONMEBOL fifth place

Armenia [COL]

00:00 UTC

[3rd CONMEBOL group A]

[3rd CONMEBOL group B]

TUE 26 JUL 2022

CONMEBOL SF 1

Bucaramanga [COL]

00:00 UTC

[1st CONMEBOL group A]

[2nd CONMEBOL group B]

WED 27 JUL 2022

CONMEBOL SF 2

Bucaramanga [COL]

00:00 UTC

[1st CONMEBOL group B]

[2nd CONMEBOL group A]

OFC SF 1

Suva [FIJ]

04:00 UTC

[Winner OFC QF 1]

[Winner OFC QF 2]

OFC SF 2

Suva [FIJ]

07:30 UTC

[Winner OFC QF 3]

[Winner OFC QF 4]

SAT 30 JUL 2022

CONMEBOL third place

Armenia [COL]

00:00 UTC

[Loser CONMEBOL SF 1]

[Loser CONMEBOL SF 2]

OFC third place

Suva [FIJ]

04:00 UTC

[Loser OFC SF 1]

[Loser OFC SF 2]

OFC final

Suva [FIJ]

07:00 UTC

[Winner OFC SF 1]

[Winner OFC SF 2]

SUN 31 JUL 2022

CONMEBOL final

Bucaramanga [COL]

00:00 UTC

[Winner CONMEBOL SF 1]

[Winner CONMEBOL SF 2]

MON 29 AUG-SAT 03 SEP 2022

THU 01 SEP 2022

UEFA group A

TBD

Georgia

Slovakia

UEFA group A

TBD

Ireland Rep

Finland

UEFA group C

TBD

Cyprus

Czech Rep

UEFA group D

TBD

N Macedonia

Latvia

UEFA group E

TBD

Denmark

Montenegro

UEFA group F

TBD

Albania

Poland

UEFA group F

TBD

Kosovo

Armenia

UEFA group H

TBD

Israel

Bulgaria

FRI 02 SEP 2022

UEFA group B

TBD

Spain

Hungary

UEFA group B

TBD

Faroe Is

Ukraine

UEFA group C

TBD

Iceland

Belarus

UEFA group D

TBD

Luxembourg

N Ireland

UEFA group E

TBD

Malta

Azerbaijan

UEFA group E

N/A

Russia

[canc]

Bosnia-Herz

UEFA group F

TBD

Belgium

Norway

UEFA group G

TBD

Croatia

Switzerland

UEFA group G

TBD

Lithuania

Romania

UEFA group G

TBD

Moldova

Italy

UEFA group H

TBD

Serbia

Portugal

UEFA group I

TBD

Estonia

France

UEFA group I

TBD

Greece

Wales

UEFA group I

TBD

Slovenia

Kazakhstan

SAT 03 SEP 2022

UEFA group D

TBD

Austria

England

UEFA group H

TBD

Turkey

Germany

SUN 04-TUE 06 SEP 2022

TUE 06 SEP 2022

UEFA group A

TBD

Finland

Sweden

UEFA group A

TBD

Slovakia

Ireland Rep

UEFA group B

TBD

Spain

Ukraine

UEFA group B

TBD

Faroe Is

Scotland

UEFA group C

TBD

Belarus

Czech Rep

UEFA group C

TBD

Netherlands

Iceland

UEFA group D

TBD

Austria

N Macedonia

UEFA group D

TBD

England

Luxembourg

UEFA group D

TBD

Latvia

N Ireland

UEFA group E

TBD

Azerbaijan

Bosnia-Herz

UEFA group E

TBD

Montenegro

Malta

UEFA group E

N/A

Russia

[canc]

Denmark

UEFA group F

TBD

Armenia

Belgium

UEFA group F

TBD

Norway

Albania

UEFA group F

TBD

Poland

Kosovo

UEFA group G

TBD

Italy

Romania

UEFA group G

TBD

Lithuania

Croatia

UEFA group G

TBD

Switzerland

Moldova

UEFA group H

TBD

Bulgaria

Germany

UEFA group H

TBD

Israel

Serbia

UEFA group H

TBD

Portugal

Turkey

UEFA group I

TBD

France

Greece

UEFA group I

TBD

Kazakhstan

Estonia

UEFA group I

TBD

Wales

Slovenia

MON 03-SAT 08 OCT 2022

WED 05-FRI 07 OCT 2022

UEFA rd1 playoff 1

TBD

[RD1-1A]

[RD1-1B]

UEFA rd1 playoff 2

TBD

[RD1-2A]

[RD1-2B]

UEFA rd1 playoff 3

TBD

[RD1-3A]

[RD1-3B]

SUN 09-TUE 11 OCT 2022

SUN 09-TUE 11 OCT 2022

UEFA rd2 playoff 1

TBD

[RD2-1A]

[Winner UEFA rd1 playoff 1]

UEFA rd2 playoff 2

TBD

[RD2-2A]

[Winner UEFA rd1 playoff 2]

UEFA rd2 playoff 3

TBD

[RD2-3A]

[Winner UEFA rd1 playoff 3]

SAT 18-MON 20 FEB 2023

FRI 17-MON 20 FEB 2023

playoff SF 1

TBD

[SF1A]

[SF1B]

playoff SF 2

TBD

[SF2A]

[SF2B]

playoff SF 3

TBD

[SF3A]

[SF3B]

playoff SF 4

TBD

[SF4A]

[SF4B]

TUE 21-THU 23 FEB 2023

TUE 21-THU 23 FEB 2023

playoff final 1

TBD

[FINAL1A]

[Winner playoff SF 1]

playoff final 2

TBD

[FINAL2A]

[Winner playoff SF 2]

playoff final 3

TBD

[Winner playoff SF 3]

[Winner playoff SF 4]

TO BE DETERMINED

TO BE DETERMINED

UEFA group C

TBD

Netherlands

Belarus

PLEASE SEND ALL INCOHERENT RANTS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2022 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: SUN 15 MAY 2022 – 17:02:45 UTC · GENERATED IN 2.244 SECONDS

all times in UTC
set your time zone