GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

GOOBNET: THE NAME OF THE BECKHAMS’ NEXT SON
GROUP APWDLGFGAGDPts

 

New Zealand

New Zealand

00000000

 

Norway

Norway

00000000

 

Philippines

Philippines

00000000

 

Switzerland

Switzerland

00000000
GROUP BPWDLGFGAGDPts

 

Australia

Australia

00000000

 

Ireland Rep

Ireland Rep

00000000

 

Nigeria

Nigeria

00000000

 

Canada

Canada

00000000
GROUP CPWDLGFGAGDPts

 

Spain

Spain

00000000

 

Costa Rica

Costa Rica

00000000

 

Zambia

Zambia

00000000

 

Japan

Japan

00000000
GROUP DPWDLGFGAGDPts

 

England

England

00000000

 

[Winner playoff final B]

[Winner playoff final B]

00000000

 

Denmark

Denmark

00000000

 

China PR

China PR

00000000
GROUP EPWDLGFGAGDPts

 

United States

United States

00000000

 

Vietnam

Vietnam

00000000

 

Netherlands

Netherlands

00000000

 

[Winner playoff final A]

[Winner playoff final A]

00000000
GROUP FPWDLGFGAGDPts

 

France

France

00000000

 

Jamaica

Jamaica

00000000

 

Brazil

Brazil

00000000

 

[Winner playoff final C]

[Winner playoff final C]

00000000
GROUP GPWDLGFGAGDPts

 

Sweden

Sweden

00000000

 

South Africa

South Africa

00000000

 

Italy

Italy

00000000

 

Argentina

Argentina

00000000
GROUP HPWDLGFGAGDPts

 

Germany

Germany

00000000

 

Morocco

Morocco

00000000

 

Colombia

Colombia

00000000

 

Korea Rep

Korea Rep

00000000
THU 20 JUL 2023

group A

Auckland/​Tāmaki Makaurau [NZL]

07:00 UTC

New Zealand

Norway

group B

Sydney/​Gadigal, NSW [AUS] [Sydney Football Stadium]

10:00 UTC

Australia

Ireland Rep

FRI 21 JUL 2023

group B

Melbourne/​Naarm, VIC [AUS]

02:30 UTC

Nigeria

Canada

group A

Dunedin/​Ōtepoti [NZL]

05:00 UTC

Philippines

Switzerland

group C

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

07:30 UTC

Spain

Costa Rica

SAT 22 JUL 2023

group E

Auckland/​Tāmaki Makaurau [NZL]

01:00 UTC

United States

Vietnam

group C

Hamilton/​Kirikiriroa [NZL]

07:00 UTC

Zambia

Japan

group D

Brisbane/​Meaanjin, QLD [AUS]

09:30 UTC

England

[Winner playoff final B]

group D

Perth/​Boorloo, WA [AUS]

12:00 UTC

Denmark

China PR

SUN 23 JUL 2023

group G

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

05:00 UTC

Sweden

South Africa

group E

Dunedin/​Ōtepoti [NZL]

07:30 UTC

Netherlands

[Winner playoff final A]

group F

Sydney/​Gadigal, NSW [AUS] [Sydney Football Stadium]

10:00 UTC

France

Jamaica

MON 24 JUL 2023

group G

Auckland/​Tāmaki Makaurau [NZL]

06:00 UTC

Italy

Argentina

group H

Melbourne/​Naarm, VIC [AUS]

08:30 UTC

Germany

Morocco

group F

Adelaide/​Tarntanya, SA [AUS]

11:00 UTC

Brazil

[Winner playoff final C]

TUE 25 JUL 2023

group H

Sydney/​Gadigal, NSW [AUS] [Sydney Football Stadium]

02:00 UTC

Colombia

Korea Rep

group A

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

05:30 UTC

New Zealand

Philippines

group A

Hamilton/​Kirikiriroa [NZL]

08:00 UTC

Switzerland

Norway

WED 26 JUL 2023

group C

Dunedin/​Ōtepoti [NZL]

05:00 UTC

Japan

Costa Rica

group C

Auckland/​Tāmaki Makaurau [NZL]

07:30 UTC

Spain

Zambia

group B

Perth/​Boorloo, WA [AUS]

12:00 UTC

Canada

Ireland Rep

THU 27 JUL 2023

group E

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

01:00 UTC

United States

Netherlands

group E

Hamilton/​Kirikiriroa [NZL]

07:30 UTC

[Winner playoff final A]

Vietnam

group B

Brisbane/​Meaanjin, QLD [AUS]

10:00 UTC

Australia

Nigeria

FRI 28 JUL 2023

group G

Dunedin/​Ōtepoti [NZL]

00:00 UTC

Argentina

South Africa

group D

Sydney/​Gadigal, NSW [AUS] [Sydney Football Stadium]

08:30 UTC

England

Denmark

group D

Adelaide/​Tarntanya, SA [AUS]

11:00 UTC

China PR

[Winner playoff final B]

SAT 29 JUL 2023

group G

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

07:30 UTC

Sweden

Italy

group F

Brisbane/​Meaanjin, QLD [AUS]

10:00 UTC

France

Brazil

group F

Perth/​Boorloo, WA [AUS]

12:30 UTC

[Winner playoff final C]

Jamaica

SUN 30 JUL 2023

group H

Adelaide/​Tarntanya, SA [AUS]

04:30 UTC

Korea Rep

Morocco

group A

Auckland/​Tāmaki Makaurau [NZL]

07:00 UTC

Norway

Philippines

group A

Dunedin/​Ōtepoti [NZL]

07:00 UTC

Switzerland

New Zealand

group H

Sydney/​Gadigal, NSW [AUS] [Sydney Football Stadium]

09:30 UTC

Germany

Colombia

MON 31 JUL 2023

group C

Hamilton/​Kirikiriroa [NZL]

07:00 UTC

Costa Rica

Zambia

group C

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

07:00 UTC

Japan

Spain

group B

Melbourne/​Naarm, VIC [AUS]

10:00 UTC

Canada

Australia

group B

Brisbane/​Meaanjin, QLD [AUS]

10:00 UTC

Ireland Rep

Nigeria

TUE 01 AUG 2023

group E

Auckland/​Tāmaki Makaurau [NZL]

07:00 UTC

[Winner playoff final A]

United States

group E

Dunedin/​Ōtepoti [NZL]

07:00 UTC

Vietnam

Netherlands

group D

Adelaide/​Tarntanya, SA [AUS]

11:00 UTC

China PR

England

group D

Perth/​Boorloo, WA [AUS]

11:00 UTC

[Winner playoff final B]

Denmark

WED 02 AUG 2023

group G

Hamilton/​Kirikiriroa [NZL]

07:00 UTC

Argentina

Sweden

group G

Wellington/​Te Whanganui-a-Tara [NZL]

07:00 UTC

South Africa

Italy

group F

Melbourne/​Naarm, VIC [AUS]

10:00 UTC

Jamaica

Brazil

group F

Sydney/​Gadigal, NSW [AUS] [Sydney Football Stadium]

10:00 UTC

[Winner playoff final C]

France

THU 03 AUG 2023

group H

Brisbane/​Meaanjin, QLD [AUS]

10:00 UTC

Korea Rep

Germany

group H

Perth/​Boorloo, WA [AUS]

10:00 UTC

Morocco

Colombia

PLEASE SEND ALL STEAMY E-MAILS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2022 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: TUE 29 NOV 2022 – 23:04:00 UTC · GENERATED IN 0.278 SECONDS

all times in UTC
set your time zone