GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

SO WHAT DOES THE 47TH BEST PLAYER AT THE WORLD CUP GET, THE WOODEN BALL OR THE CERAMIC BALL?

THU 03-SAT 05 SEP 2020

THU 03 SEP 2020

group A4

Stuttgart

18:45 UTC

Germany

01–01

Spain

group A4

Lviv

18:45 UTC

Ukraine

02–01

Switzerland

FRI 04 SEP 2020

group A1

Florence

18:45 UTC

Italy

01–01

Bosnia-Herz

group A1

Amsterdam

18:45 UTC

Netherlands

01–00

Poland

SAT 05 SEP 2020

group A2

Reykjavík

16:00 UTC

Iceland

00–01

England

group A2

Copenhagen

18:45 UTC

Denmark

00–02

Belgium

group A3

Porto

18:45 UTC

Portugal

04–01

Croatia

group A3

Solna

18:45 UTC

Sweden

00–01

France

SUN 06-TUE 08 SEP 2020

SUN 06 SEP 2020

group A4

Madrid

18:45 UTC

Spain

04–00

Ukraine

group A4

Basel

18:45 UTC

Switzerland

01–01

Germany

MON 07 SEP 2020

group A1

Zenica

18:45 UTC

Bosnia-Herz

01–02

Poland

group A1

Amsterdam

18:45 UTC

Netherlands

00–01

Italy

TUE 08 SEP 2020

group A2

Brussels

18:45 UTC

Belgium

05–01

Iceland

group A2

Copenhagen

18:45 UTC

Denmark

00–00

England

group A3

Saint-Denis

18:45 UTC

France

04–02

Croatia

group A3

Solna

18:45 UTC

Sweden

00–02

Portugal

SAT 10-SUN 11 OCT 2020

SAT 10 OCT 2020

group A4

Madrid

18:45 UTC

Spain

01–00

Switzerland

group A4

Kyiv

18:45 UTC

Ukraine

01–02

Germany

SUN 11 OCT 2020

group A1

Zenica

16:00 UTC

Bosnia-Herz

00–00

Netherlands

group A2

London

16:00 UTC

England

02–01

Belgium

group A3

Zagreb

16:00 UTC

Croatia

02–01

Sweden

group A1

Gdańsk

18:45 UTC

Poland

00–00

Italy

group A2

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

00–03

Denmark

group A3

Saint-Denis

18:45 UTC

France

00–00

Portugal

TUE 13-WED 14 OCT 2020

TUE 13 OCT 2020

group A4

Köln

18:45 UTC

Germany

03–03

Switzerland

group A4

Kyiv

18:45 UTC

Ukraine

01–00

Spain

WED 14 OCT 2020

group A1

Bergamo

18:45 UTC

Italy

01–01

Netherlands

group A1

Wrocław

18:45 UTC

Poland

03–00

Bosnia-Herz

group A2

London

18:45 UTC

England

00–01

Denmark

group A2

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

01–02

Belgium

group A3

Zagreb

18:45 UTC

Croatia

01–02

France

group A3

Lisbon

18:45 UTC

Portugal

03–00

Sweden

SAT 14-SUN 15 NOV 2020

SAT 14 NOV 2020

group A3

Lisbon

19:45 UTC

Portugal

00–01

France

group A3

Solna

19:45 UTC

Sweden

02–01

Croatia

group A4

Leipzig

19:45 UTC

Germany

03–01

Ukraine

group A4

Basel

19:45 UTC

Switzerland

01–01

Spain

SUN 15 NOV 2020

group A1

Amsterdam

17:00 UTC

Netherlands

03–01

Bosnia-Herz

group A1

Reggio Emilia

19:45 UTC

Italy

02–00

Poland

group A2

Leuven

19:45 UTC

Belgium

02–00

England

group A2

Copenhagen

19:45 UTC

Denmark

02–01

Iceland

TUE 17-WED 18 NOV 2020

TUE 17 NOV 2020

group A3

Split

19:45 UTC

Croatia

02–03

Portugal

group A3

Saint-Denis

19:45 UTC

France

04–02

Sweden

group A4

Seville

19:45 UTC

Spain

06–00

Germany

group A4

Lucerne

19:45 UTC

Switzerland

03–00
FORF

Ukraine

WED 18 NOV 2020

group A1

Sarajevo

19:45 UTC

Bosnia-Herz

00–02

Italy

group A1

Chorzów

19:45 UTC

Poland

01–02

Netherlands

group A2

Leuven

19:45 UTC

Belgium

04–02

Denmark

group A2

London

19:45 UTC

England

04–00

Iceland

PLEASE SEND ALL PUTRID FILTH TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2021 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: THU 07 JAN 2021 – 18:30:11 UTC · GENERATED IN 0.191 SECONDS

all times in UTC
set your time zone