GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

KEEPING YOU UP TO DATE ON ECCENTRIC BRAZILIANS SINCE 2001

THU 03-SAT 05 SEP 2020

THU 03 SEP 2020

group D1

Riga

16:00 UTC

Latvia

00–00

Andorra

group A4

Stuttgart

18:45 UTC

Germany

01–01

Spain

group A4

Lviv

18:45 UTC

Ukraine

02–01

Switzerland

group B3

Moscow

18:45 UTC

Russia

03–01

Serbia

group B3

Sivas

18:45 UTC

Turkey

00–01

Hungary

group B4

Sofia

18:45 UTC

Bulgaria

01–01

Ireland Rep

group B4

Helsinki

18:45 UTC

Finland

00–01

Wales

group C3

Parma [ITA]

18:45 UTC

Moldova

01–01

Kosovo

group C3

Ljubljana

18:45 UTC

Slovenia

00–00

Greece

group D1

Tórshavn

18:45 UTC

Faroe Is

03–02

Malta

FRI 04 SEP 2020

group C4

Vilnius

16:00 UTC

Lithuania

00–02

Kazakhstan

group A1

Florence

18:45 UTC

Italy

01–01

Bosnia-Herz

group A1

Amsterdam

18:45 UTC

Netherlands

01–00

Poland

group B1

Oslo

18:45 UTC

Norway

01–02

Austria

group B1

Bucharest

18:45 UTC

Romania

01–01

N Ireland

group B2

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

01–01

Israel

group B2

Bratislava

18:45 UTC

Slovakia

01–03

Czech Rep

group C4

Minsk

18:45 UTC

Belarus

00–02

Albania

SAT 05 SEP 2020

group C2

Skopje

13:00 UTC

N Macedonia

02–01

Armenia

group D2

Gibraltar

13:00 UTC

Gibraltar

01–00

San Marino

group A2

Reykjavík

16:00 UTC

Iceland

00–01

England

group C1

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

01–02

Luxembourg

group C1

Nicosia

16:00 UTC

Cyprus

00–02

Montenegro

group C2

Tallinn

16:00 UTC

Estonia

00–01

Georgia

group A2

Copenhagen

18:45 UTC

Denmark

00–02

Belgium

group A3

Porto

18:45 UTC

Portugal

04–01

Croatia

group A3

Solna

18:45 UTC

Sweden

00–01

France

SUN 06-TUE 08 SEP 2020

SUN 06 SEP 2020

group B4

Cardiff

13:00 UTC

Wales

01–00

Bulgaria

group D1

Andorra la Vella

13:00 UTC

Andorra

00–01

Faroe Is

group B3

Budapest

16:00 UTC

Hungary

02–03

Russia

group B4

Dublin

16:00 UTC

Ireland Rep

00–01

Finland

group C3

Ljubljana

16:00 UTC

Slovenia

01–00

Moldova

group A4

Madrid

18:45 UTC

Spain

04–00

Ukraine

group A4

Basel

18:45 UTC

Switzerland

01–01

Germany

group B3

Belgrade

18:45 UTC

Serbia

00–00

Turkey

group C3

Pristina

18:45 UTC

Kosovo

01–02

Greece

group D1

Ta’Qali

18:45 UTC

Malta

01–01

Latvia

MON 07 SEP 2020

group C4

Almaty

14:00 UTC

Kazakhstan

01–02

Belarus

group A1

Zenica

18:45 UTC

Bosnia-Herz

01–02

Poland

group A1

Amsterdam

18:45 UTC

Netherlands

00–01

Italy

group B1

Klagenfurt

18:45 UTC

Austria

02–03

Romania

group B1

Belfast

18:45 UTC

N Ireland

01–05

Norway

group B2

Olomouc

18:45 UTC

Czech Rep

01–02

Scotland

group B2

Netanya

18:45 UTC

Israel

01–01

Slovakia

group C4

Tirana

18:45 UTC

Albania

00–01

Lithuania

TUE 08 SEP 2020

group C2

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

02–00

Estonia

group C2

Tbilisi

16:00 UTC

Georgia

01–01

N Macedonia

group A2

Brussels

18:45 UTC

Belgium

05–01

Iceland

group A2

Copenhagen

18:45 UTC

Denmark

00–00

England

group A3

Saint-Denis

18:45 UTC

France

04–02

Croatia

group A3

Solna

18:45 UTC

Sweden

00–02

Portugal

group C1

Nicosia

18:45 UTC

Cyprus

00–01

Azerbaijan

group C1

Luxembourg

18:45 UTC

Luxembourg

00–01

Montenegro

group D2

Serravalle

18:45 UTC

San Marino

00–02

Liechtenstein

SAT 10-SUN 11 OCT 2020

SAT 10 OCT 2020

group C1

Luxembourg

13:00 UTC

Luxembourg

02–00

Cyprus

group C1

Podgorica

13:00 UTC

Montenegro

02–00

Azerbaijan

group D1

Tórshavn

16:00 UTC

Faroe Is

01–01

Latvia

group D2

Vaduz

16:00 UTC

Liechtenstein

00–01

Gibraltar

group A4

Madrid

18:45 UTC

Spain

01–00

Switzerland

group A4

Kyiv

18:45 UTC

Ukraine

01–02

Germany

group D1

Andorra la Vella

18:45 UTC

Andorra

00–00

Malta

SUN 11 OCT 2020

group B4

Dublin

13:00 UTC

Ireland Rep

00–00

Wales

group C4

Almaty

13:00 UTC

Kazakhstan

00–00

Albania

group A1

Zenica

16:00 UTC

Bosnia-Herz

00–00

Netherlands

group A2

London

16:00 UTC

England

02–01

Belgium

group A3

Zagreb

16:00 UTC

Croatia

02–01

Sweden

group B1

Oslo

16:00 UTC

Norway

04–00

Romania

group B4

Helsinki

16:00 UTC

Finland

02–00

Bulgaria

group C2

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

02–02

Georgia

group C2

Tallinn

16:00 UTC

Estonia

03–03

N Macedonia

group C4

Vilnius

16:00 UTC

Lithuania

02–02

Belarus

group A1

Gdańsk

18:45 UTC

Poland

00–00

Italy

group A2

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

00–03

Denmark

group A3

Saint-Denis

18:45 UTC

France

00–00

Portugal

group B1

Belfast

18:45 UTC

N Ireland

00–01

Austria

group B2

Haifa

18:45 UTC

Israel

01–02

Czech Rep

group B2

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

01–00

Slovakia

group B3

Moscow

18:45 UTC

Russia

01–01

Turkey

group B3

Belgrade

18:45 UTC

Serbia

00–01

Hungary

group C3

Athens

18:45 UTC

Greece

02–00

Moldova

group C3

Pristina

18:45 UTC

Kosovo

00–01

Slovenia

TUE 13-WED 14 OCT 2020

TUE 13 OCT 2020

group C1

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

00–00

Cyprus

group D1

Riga

16:00 UTC

Latvia

00–01

Malta

group A4

Köln

18:45 UTC

Germany

03–03

Switzerland

group A4

Kyiv

18:45 UTC

Ukraine

01–00

Spain

group C1

Podgorica

18:45 UTC

Montenegro

01–02

Luxembourg

group D1

Tórshavn

18:45 UTC

Faroe Is

02–00

Andorra

group D2

Vaduz

18:45 UTC

Liechtenstein

00–00

San Marino

WED 14 OCT 2020

group B4

Helsinki

16:00 UTC

Finland

01–00

Ireland Rep

group C4

Vilnius

16:00 UTC

Lithuania

00–00

Albania

group A1

Bergamo

18:45 UTC

Italy

01–01

Netherlands

group A1

Wrocław

18:45 UTC

Poland

03–00

Bosnia-Herz

group A2

London

18:45 UTC

England

00–01

Denmark

group A2

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

01–02

Belgium

group A3

Zagreb

18:45 UTC

Croatia

01–02

France

group A3

Lisbon

18:45 UTC

Portugal

03–00

Sweden

group B1

Oslo

18:45 UTC

Norway

01–00

N Ireland

group B1

Ploiești

18:45 UTC

Romania

00–01

Austria

group B2

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

01–00

Czech Rep

group B2

Trnava

18:45 UTC

Slovakia

02–03

Israel

group B3

Moscow

18:45 UTC

Russia

00–00

Hungary

group B3

İstanbul

18:45 UTC

Turkey

02–02

Serbia

group B4

Sofia

18:45 UTC

Bulgaria

00–01

Wales

group C2

Tallinn

18:45 UTC

Estonia

01–01

Armenia

group C2

Skopje

18:45 UTC

N Macedonia

01–01

Georgia

group C3

Athens

18:45 UTC

Greece

00–00

Kosovo

group C3

Chișinău

18:45 UTC

Moldova

00–04

Slovenia

group C4

Minsk

18:45 UTC

Belarus

02–00

Kazakhstan

SAT 14-SUN 15 NOV 2020

SAT 14 NOV 2020

group D1

Ta’Qali

14:00 UTC

Malta

03–01

Andorra

group D2

Serravalle

14:00 UTC

San Marino

00–00

Gibraltar

group C1

Zaprešić [CRO]

17:00 UTC

Azerbaijan

00–00

Montenegro

group C1

Nicosia

17:00 UTC

Cyprus

02–01

Luxembourg

group D1

Riga

17:00 UTC

Latvia

01–01

Faroe Is

group A3

Lisbon

19:45 UTC

Portugal

00–01

France

group A3

Solna

19:45 UTC

Sweden

02–01

Croatia

group A4

Leipzig

19:45 UTC

Germany

03–01

Ukraine

group A4

Basel

19:45 UTC

Switzerland

01–01

Spain

SUN 15 NOV 2020

group B2

Trnava

14:00 UTC

Slovakia

01–00

Scotland

group C2

Skopje

14:00 UTC

N Macedonia

02–01

Estonia

group A1

Amsterdam

17:00 UTC

Netherlands

03–01

Bosnia-Herz

group B3

İstanbul

17:00 UTC

Turkey

03–02

Russia

group B4

Sofia

17:00 UTC

Bulgaria

01–02

Finland

group B4

Cardiff

17:00 UTC

Wales

01–00

Ireland Rep

group C2

Tbilisi

17:00 UTC

Georgia

01–02

Armenia

group C4

Tirana

17:00 UTC

Albania

03–01

Kazakhstan

group C4

Minsk

17:00 UTC

Belarus

02–00

Lithuania

group A1

Reggio Emilia

19:45 UTC

Italy

02–00

Poland

group A2

Leuven

19:45 UTC

Belgium

02–00

England

group A2

Copenhagen

19:45 UTC

Denmark

02–01

Iceland

group B1

Vienna

19:45 UTC

Austria

02–01

N Ireland

group B1

Bucharest

19:45 UTC

Romania

03–00
FORF

Norway

group B2

Plzeň

19:45 UTC

Czech Rep

01–00

Israel

group B3

Budapest

19:45 UTC

Hungary

01–01

Serbia

group C3

Chișinău

19:45 UTC

Moldova

00–02

Greece

group C3

Ljubljana

19:45 UTC

Slovenia

02–01

Kosovo

TUE 17-WED 18 NOV 2020

TUE 17 NOV 2020

group A3

Split

19:45 UTC

Croatia

02–03

Portugal

group A3

Saint-Denis

19:45 UTC

France

04–02

Sweden

group A4

Seville

19:45 UTC

Spain

06–00

Germany

group A4

Lucerne

19:45 UTC

Switzerland

03–00
FORF

Ukraine

group C1

Luxembourg

19:45 UTC

Luxembourg

00–00

Azerbaijan

group C1

Podgorica

19:45 UTC

Montenegro

04–00

Cyprus

group D1

Andorra la Vella

19:45 UTC

Andorra

00–05

Latvia

group D1

Ta’Qali

19:45 UTC

Malta

01–01

Faroe Is

group D2

Gibraltar

19:45 UTC

Gibraltar

01–01

Liechtenstein

WED 18 NOV 2020

group C4

Tirana

15:00 UTC

Albania

03–02

Belarus

group C4

Almaty

15:00 UTC

Kazakhstan

01–02

Lithuania

group C2

Nicosia [CYP]

17:00 UTC

Armenia

01–00

N Macedonia

group C2

Tbilisi

17:00 UTC

Georgia

00–00

Estonia

group A1

Sarajevo

19:45 UTC

Bosnia-Herz

00–02

Italy

group A1

Chorzów

19:45 UTC

Poland

01–02

Netherlands

group A2

Leuven

19:45 UTC

Belgium

04–02

Denmark

group A2

London

19:45 UTC

England

04–00

Iceland

group B1

Vienna

19:45 UTC

Austria

01–01

Norway

group B1

Belfast

19:45 UTC

N Ireland

01–01

Romania

group B2

Plzeň

19:45 UTC

Czech Rep

02–00

Slovakia

group B2

Netanya

19:45 UTC

Israel

01–00

Scotland

group B3

Budapest

19:45 UTC

Hungary

02–00

Turkey

group B3

Belgrade

19:45 UTC

Serbia

05–00

Russia

group B4

Dublin

19:45 UTC

Ireland Rep

00–00

Bulgaria

group B4

Cardiff

19:45 UTC

Wales

03–01

Finland

group C3

Athens

19:45 UTC

Greece

00–00

Slovenia

group C3

Pristina

19:45 UTC

Kosovo

01–00

Moldova

WED 06-THU 07 OCT 2021

WED 06 OCT 2021

SF 1

Milan

18:45 UTC

Italy

Spain

THU 07 OCT 2021

SF 2

Turin [ITA]

18:45 UTC

Belgium

France

SUN 10 OCT 2021

SUN 10 OCT 2021

final

Turin [ITA]

13:00 UTC

[Winner ITA-ESP]

[Winner BEL-FRA]

third place

Milan [ITA]

18:45 UTC

[Loser ITA-ESP]

[Loser BEL-FRA]

THU 24-SAT 26 MAR 2022

THU 24-FRI 25 MAR 2022

League C relegation playoff 1

TBD

Moldova

Kazakhstan

SUN 27-TUE 29 MAR 2022

MON 28-TUE 29 MAR 2022

League C relegation playoff 1

TBD

Kazakhstan

Moldova

PLEASE SEND ALL CONDESCENDING CORRECTIONS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2021 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: THU 07 JAN 2021 – 18:30:11 UTC · GENERATED IN 0.209 SECONDS

all times in UTC
set your time zone