GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

GOOBNET: THE OFFSIDE TRAP OF WEBSITES
GROUP C1PWDLGFGAGDPts

»

Montenegro

Montenegro

6411102+813

 

Luxembourg

Luxembourg

631275+210

 

Azerbaijan

Azerbaijan

613224-26

Cyprus

Cyprus

6114210-84
GROUP C2PWDLGFGAGDPts

»

Armenia

Armenia

632196+311

 

North Macedonia

North Macedonia

623198+19

 

Georgia

Georgia

61416607

Estonia

Estonia

603359-43
GROUP C3PWDLGFGAGDPts

»

Slovenia

Slovenia

642081+714

 

Greece

Greece

633061+512

 

Kosovo

Kosovo

612346-25

Moldova

Moldova

6015111-101
GROUP C4PWDLGFGAGDPts

»

Albania

Albania

632184+411

 

Belarus

Belarus

6312108+210

 

Lithuania

Lithuania

622257-28

Kazakhstan

Kazakhstan

611459-44
THU 03 SEP 2020

group C3

Parma [ITA]

18:45 UTC

Moldova

01–01

Kosovo

group C3

Ljubljana

18:45 UTC

Slovenia

00–00

Greece

FRI 04 SEP 2020

group C4

Vilnius

16:00 UTC

Lithuania

00–02

Kazakhstan

group C4

Minsk

18:45 UTC

Belarus

00–02

Albania

SAT 05 SEP 2020

group C2

Skopje

13:00 UTC

N Macedonia

02–01

Armenia

group C1

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

01–02

Luxembourg

group C1

Nicosia

16:00 UTC

Cyprus

00–02

Montenegro

group C2

Tallinn

16:00 UTC

Estonia

00–01

Georgia

SUN 06 SEP 2020

group C3

Ljubljana

16:00 UTC

Slovenia

01–00

Moldova

group C3

Pristina

18:45 UTC

Kosovo

01–02

Greece

MON 07 SEP 2020

group C4

Almaty

14:00 UTC

Kazakhstan

01–02

Belarus

group C4

Tirana

18:45 UTC

Albania

00–01

Lithuania

TUE 08 SEP 2020

group C2

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

02–00

Estonia

group C2

Tbilisi

16:00 UTC

Georgia

01–01

N Macedonia

group C1

Nicosia

18:45 UTC

Cyprus

00–01

Azerbaijan

group C1

Luxembourg

18:45 UTC

Luxembourg

00–01

Montenegro

SAT 10 OCT 2020

group C1

Luxembourg

13:00 UTC

Luxembourg

02–00

Cyprus

group C1

Podgorica

13:00 UTC

Montenegro

02–00

Azerbaijan

SUN 11 OCT 2020

group C4

Almaty

13:00 UTC

Kazakhstan

00–00

Albania

group C2

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

02–02

Georgia

group C2

Tallinn

16:00 UTC

Estonia

03–03

N Macedonia

group C4

Vilnius

16:00 UTC

Lithuania

02–02

Belarus

group C3

Athens

18:45 UTC

Greece

02–00

Moldova

group C3

Pristina

18:45 UTC

Kosovo

00–01

Slovenia

TUE 13 OCT 2020

group C1

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

00–00

Cyprus

group C1

Podgorica

18:45 UTC

Montenegro

01–02

Luxembourg

WED 14 OCT 2020

group C4

Vilnius

16:00 UTC

Lithuania

00–00

Albania

group C2

Tallinn

18:45 UTC

Estonia

01–01

Armenia

group C2

Skopje

18:45 UTC

N Macedonia

01–01

Georgia

group C3

Athens

18:45 UTC

Greece

00–00

Kosovo

group C3

Chișinău

18:45 UTC

Moldova

00–04

Slovenia

group C4

Minsk

18:45 UTC

Belarus

02–00

Kazakhstan

SAT 14 NOV 2020

group C1

Zaprešić [CRO]

17:00 UTC

Azerbaijan

00–00

Montenegro

group C1

Nicosia

17:00 UTC

Cyprus

02–01

Luxembourg

SUN 15 NOV 2020

group C2

Skopje

14:00 UTC

N Macedonia

02–01

Estonia

group C2

Tbilisi

17:00 UTC

Georgia

01–02

Armenia

group C4

Tirana

17:00 UTC

Albania

03–01

Kazakhstan

group C4

Minsk

17:00 UTC

Belarus

02–00

Lithuania

group C3

Chișinău

19:45 UTC

Moldova

00–02

Greece

group C3

Ljubljana

19:45 UTC

Slovenia

02–01

Kosovo

TUE 17 NOV 2020

group C1

Luxembourg

19:45 UTC

Luxembourg

00–00

Azerbaijan

group C1

Podgorica

19:45 UTC

Montenegro

04–00

Cyprus

WED 18 NOV 2020

group C4

Tirana

15:00 UTC

Albania

03–02

Belarus

group C4

Almaty

15:00 UTC

Kazakhstan

01–02

Lithuania

group C2

Nicosia [CYP]

17:00 UTC

Armenia

01–00

N Macedonia

group C2

Tbilisi

17:00 UTC

Georgia

00–00

Estonia

group C3

Athens

19:45 UTC

Greece

00–00

Slovenia

group C3

Pristina

19:45 UTC

Kosovo

01–00

Moldova

PLEASE SEND ALL TEXT-BASED SENSUALITY TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2020 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: FRI 27 NOV 2020 – 22:05:18 UTC · GENERATED IN 0.114 SECONDS

all times in UTC
set your time zone