GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

PROUDLY DISREGARDING SEPP BLATTER SINCE 2001

MON 22-FRI 26 MAR 2021

WED 24 MAR 2021

group E

Tallinn

17:00 UTC

Estonia

Czech Rep

group G

İstanbul

17:00 UTC

Turkey

Netherlands

group A

Lisbon

19:45 UTC

Portugal

Azerbaijan

group A

Belgrade

19:45 UTC

Serbia

Ireland Rep

group D

Helsinki

19:45 UTC

Finland

Bosnia-Herz

group D

Saint-Denis

19:45 UTC

France

Ukraine

group E

Leuven

19:45 UTC

Belgium

Wales

group G

Gibraltar

19:45 UTC

Gibraltar

Norway

group G

Riga

19:45 UTC

Latvia

Montenegro

group H

Nicosia

19:45 UTC

Cyprus

Slovakia

group H

Ta’Qali

19:45 UTC

Malta

Russia

group H

Ljubljana

19:45 UTC

Slovenia

Croatia

THU 25 MAR 2021

group C

Sofia

17:00 UTC

Bulgaria

Switzerland

group F

Tel Aviv

17:00 UTC

Israel

Denmark

group B

Granada

19:45 UTC

Spain

Greece

group B

Solna

19:45 UTC

Sweden

Georgia

group C

Parma

19:45 UTC

Italy

N Ireland

group F

Chișinău

19:45 UTC

Moldova

Faroe Is

group F

Glasgow

19:45 UTC

Scotland

Austria

group I

Andorra la Vella

19:45 UTC

Andorra

Albania

group I

London

19:45 UTC

England

San Marino

group I

Budapest

19:45 UTC

Hungary

Poland

group J

Duisburg

19:45 UTC

Germany

Iceland

group J

Vaduz

19:45 UTC

Liechtenstein

Armenia

group J

Ploiești

19:45 UTC

Romania

N Macedonia

SAT 27-MON 29 MAR 2021

SAT 27 MAR 2021

group G

Podgorica

14:00 UTC

Montenegro

Gibraltar

group H

Sochi

14:00 UTC

Russia

Slovenia

group E

Minsk

17:00 UTC

Belarus

Estonia

group G

Amsterdam

17:00 UTC

Netherlands

Latvia

group G

Málaga [ESP]

17:00 UTC

Norway

Turkey

group H

Rijeka

17:00 UTC

Croatia

Cyprus

group A

Dublin

19:45 UTC

Ireland Rep

Luxembourg

group A

Belgrade

19:45 UTC

Serbia

Portugal

group E

Prague

19:45 UTC

Czech Rep

Belgium

group H

Trnava

19:45 UTC

Slovakia

Malta

SUN 28 MAR 2021

group D

Nur-Sultan

13:00 UTC

Kazakhstan

France

group B

Tbilisi

16:00 UTC

Georgia

Spain

group F

Herning

16:00 UTC

Denmark

Moldova

group I

Tirana

16:00 UTC

Albania

England

group J

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

Iceland

group B

Pristina

18:45 UTC

Kosovo

Sweden

group C

Sofia

18:45 UTC

Bulgaria

Italy

group C

St Gallen

18:45 UTC

Switzerland

Lithuania

group D

Lviv

18:45 UTC

Ukraine

Finland

group F

Vienna

18:45 UTC

Austria

Faroe Is

group F

Tel Aviv

18:45 UTC

Israel

Scotland

group I

Warsaw

18:45 UTC

Poland

Andorra

group I

Serravalle

18:45 UTC

San Marino

Hungary

group J

Skopje

18:45 UTC

N Macedonia

Liechtenstein

group J

Bucharest

18:45 UTC

Romania

Germany

TUE 30-WED 31 MAR 2021

TUE 30 MAR 2021

group A

Baku

16:00 UTC

Azerbaijan

Serbia

group H

Nicosia

16:00 UTC

Cyprus

Slovenia

group A

Luxembourg

18:45 UTC

Luxembourg

Portugal

group E

Leuven

18:45 UTC

Belgium

Belarus

group E

Cardiff

18:45 UTC

Wales

Czech Rep

group G

Gibraltar

18:45 UTC

Gibraltar

Netherlands

group G

Podgorica

18:45 UTC

Montenegro

Norway

group G

İstanbul

18:45 UTC

Turkey

Latvia

group H

Rijeka

18:45 UTC

Croatia

Malta

group H

Trnava

18:45 UTC

Slovakia

Russia

WED 31 MAR 2021

group J

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

Romania

group B

Seville

18:45 UTC

Spain

Kosovo

group B

Salonika

18:45 UTC

Greece

Georgia

group C

Vilnius

18:45 UTC

Lithuania

Italy

group C

Belfast

18:45 UTC

N Ireland

Bulgaria

group D

Sarajevo

18:45 UTC

Bosnia-Herz

France

group D

Lviv

18:45 UTC

Ukraine

Kazakhstan

group F

Vienna

18:45 UTC

Austria

Denmark

group F

Chișinău

18:45 UTC

Moldova

Israel

group F

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

Faroe Is

group I

Andorra la Vella

18:45 UTC

Andorra

Hungary

group I

London

18:45 UTC

England

Poland

group I

Serravalle

18:45 UTC

San Marino

Albania

group J

Duisburg

18:45 UTC

Germany

N Macedonia

group J

Vaduz

18:45 UTC

Liechtenstein

Iceland

MON 30 AUG-FRI 03 SEP 2021

WED 01 SEP 2021

group D

TBD

14:00 UTC

Kazakhstan

Ukraine

group A

TBD

18:45 UTC

Luxembourg

Azerbaijan

group A

TBD

18:45 UTC

Portugal

Ireland Rep

group D

TBD

18:45 UTC

France

Bosnia-Herz

group F

TBD

18:45 UTC

Denmark

Scotland

group F

TBD

18:45 UTC

Faroe Is

Israel

group F

TBD

18:45 UTC

Moldova

Austria

group G

TBD

18:45 UTC

Latvia

Gibraltar

group G

TBD

18:45 UTC

Norway

Netherlands

group G

TBD

18:45 UTC

Turkey

Montenegro

group H

TBD

18:45 UTC

Malta

Cyprus

group H

TBD

18:45 UTC

Russia

Croatia

group H

TBD

18:45 UTC

Slovenia

Slovakia

THU 02 SEP 2021

group B

TBD

16:00 UTC

Georgia

Kosovo

group B

TBD

18:45 UTC

Sweden

Spain

group C

TBD

18:45 UTC

Italy

Bulgaria

group C

TBD

18:45 UTC

Lithuania

N Ireland

group E

TBD

18:45 UTC

Czech Rep

Belarus

group E

TBD

18:45 UTC

Estonia

Belgium

group I

TBD

18:45 UTC

Andorra

San Marino

group I

TBD

18:45 UTC

Hungary

England

group I

TBD

18:45 UTC

Poland

Albania

group J

TBD

18:45 UTC

Iceland

Romania

group J

TBD

18:45 UTC

Liechtenstein

Germany

group J

TBD

18:45 UTC

N Macedonia

Armenia

SAT 04-MON 06 SEP 2021

SAT 04 SEP 2021

group H

TBD

13:00 UTC

Cyprus

Russia

group A

TBD

16:00 UTC

Ireland Rep

Azerbaijan

group A

TBD

16:00 UTC

Serbia

Luxembourg

group D

TBD

16:00 UTC

Finland

Kazakhstan

group G

TBD

16:00 UTC

Latvia

Norway

group H

TBD

16:00 UTC

Slovenia

Malta

group D

TBD

18:45 UTC

Ukraine

France

group F

TBD

18:45 UTC

Faroe Is

Denmark

group F

TBD

18:45 UTC

Israel

Austria

group F

TBD

18:45 UTC

Scotland

Moldova

group G

TBD

18:45 UTC

Gibraltar

Turkey

group G

TBD

18:45 UTC

Netherlands

Montenegro

group H

TBD

18:45 UTC

Slovakia

Croatia

SUN 05 SEP 2021

group E

TBD

13:00 UTC

Belarus

Wales

group C

TBD

16:00 UTC

Bulgaria

Lithuania

group I

TBD

16:00 UTC

Albania

Hungary

group I

TBD

16:00 UTC

England

Andorra

group J

TBD

16:00 UTC

Iceland

N Macedonia

group B

TBD

18:45 UTC

Spain

Georgia

group B

TBD

18:45 UTC

Kosovo

Greece

group C

TBD

18:45 UTC

Switzerland

Italy

group E

TBD

18:45 UTC

Belgium

Czech Rep

group I

TBD

18:45 UTC

San Marino

Poland

group J

TBD

18:45 UTC

Germany

Armenia

group J

TBD

18:45 UTC

Romania

Liechtenstein

TUE 07-WED 08 SEP 2021

TUE 07 SEP 2021

group A

TBD

16:00 UTC

Azerbaijan

Portugal

group A

TBD

18:45 UTC

Ireland Rep

Serbia

group D

TBD

18:45 UTC

Bosnia-Herz

Kazakhstan

group D

TBD

18:45 UTC

France

Finland

group F

TBD

18:45 UTC

Austria

Scotland

group F

TBD

18:45 UTC

Denmark

Israel

group F

TBD

18:45 UTC

Faroe Is

Moldova

group G

TBD

18:45 UTC

Montenegro

Latvia

group G

TBD

18:45 UTC

Netherlands

Turkey

group G

TBD

18:45 UTC

Norway

Gibraltar

group H

TBD

18:45 UTC

Croatia

Slovenia

group H

TBD

18:45 UTC

Russia

Malta

group H

TBD

18:45 UTC

Slovakia

Cyprus

WED 08 SEP 2021

group J

TBD

16:00 UTC

Armenia

Liechtenstein

group B

TBD

18:45 UTC

Greece

Sweden

group B

TBD

18:45 UTC

Kosovo

Spain

group C

TBD

18:45 UTC

Italy

Lithuania

group C

TBD

18:45 UTC

N Ireland

Switzerland

group E

TBD

18:45 UTC

Belarus

Belgium

group E

TBD

18:45 UTC

Wales

Estonia

group I

TBD

18:45 UTC

Albania

San Marino

group I

TBD

18:45 UTC

Hungary

Andorra

group I

TBD

18:45 UTC

Poland

England

group J

TBD

18:45 UTC

Iceland

Germany

group J

TBD

18:45 UTC

N Macedonia

Romania

MON 04-FRI 08 OCT 2021

FRI 08 OCT 2021

group E

TBD

18:45 UTC

Czech Rep

Wales

group E

TBD

18:45 UTC

Estonia

Belarus

group G

TBD

18:45 UTC

Gibraltar

Montenegro

group G

TBD

18:45 UTC

Latvia

Netherlands

group G

TBD

18:45 UTC

Turkey

Norway

group H

TBD

18:45 UTC

Cyprus

Croatia

group H

TBD

18:45 UTC

Malta

Slovenia

group H

TBD

18:45 UTC

Russia

Slovakia

group J

TBD

18:45 UTC

Germany

Romania

group J

TBD

18:45 UTC

Iceland

Armenia

group J

TBD

18:45 UTC

Liechtenstein

N Macedonia

SAT 09-MON 11 OCT 2021

SAT 09 OCT 2021

group C

TBD

13:00 UTC

Lithuania

Bulgaria

group D

TBD

13:00 UTC

Kazakhstan

Bosnia-Herz

group A

TBD

16:00 UTC

Azerbaijan

Ireland Rep

group B

TBD

16:00 UTC

Georgia

Greece

group B

TBD

16:00 UTC

Sweden

Kosovo

group D

TBD

16:00 UTC

Finland

Ukraine

group F

TBD

16:00 UTC

Scotland

Israel

group A

TBD

18:45 UTC

Luxembourg

Serbia

group C

TBD

18:45 UTC

Switzerland

N Ireland

group F

TBD

18:45 UTC

Faroe Is

Austria

group F

TBD

18:45 UTC

Moldova

Denmark

group I

TBD

18:45 UTC

Andorra

England

group I

TBD

18:45 UTC

Hungary

Albania

group I

TBD

18:45 UTC

Poland

San Marino

MON 11 OCT 2021

group E

TBD

18:45 UTC

Belarus

Czech Rep

group E

TBD

18:45 UTC

Estonia

Wales

group G

TBD

18:45 UTC

Latvia

Turkey

group G

TBD

18:45 UTC

Netherlands

Gibraltar

group G

TBD

18:45 UTC

Norway

Montenegro

group H

TBD

18:45 UTC

Croatia

Slovakia

group H

TBD

18:45 UTC

Cyprus

Malta

group H

TBD

18:45 UTC

Slovenia

Russia

group J

TBD

18:45 UTC

Iceland

Liechtenstein

group J

TBD

18:45 UTC

N Macedonia

Germany

group J

TBD

18:45 UTC

Romania

Armenia

TUE 12-WED 13 OCT 2021

TUE 12 OCT 2021

group D

TBD

14:00 UTC

Kazakhstan

Finland

group A

TBD

18:45 UTC

Portugal

Luxembourg

group A

TBD

18:45 UTC

Serbia

Azerbaijan

group B

TBD

18:45 UTC

Kosovo

Georgia

group B

TBD

18:45 UTC

Sweden

Greece

group C

TBD

18:45 UTC

Bulgaria

N Ireland

group C

TBD

18:45 UTC

Lithuania

Switzerland

group D

TBD

18:45 UTC

Ukraine

Bosnia-Herz

group F

TBD

18:45 UTC

Denmark

Austria

group F

TBD

18:45 UTC

Faroe Is

Scotland

group F

TBD

18:45 UTC

Israel

Moldova

group I

TBD

18:45 UTC

Albania

Poland

group I

TBD

18:45 UTC

England

Hungary

group I

TBD

18:45 UTC

San Marino

Andorra

MON 08-SAT 13 NOV 2021

THU 11 NOV 2021

group A

TBD

17:00 UTC

Azerbaijan

Luxembourg

group B

TBD

17:00 UTC

Georgia

Sweden

group H

TBD

17:00 UTC

Russia

Cyprus

group J

TBD

17:00 UTC

Armenia

N Macedonia

group A

TBD

19:45 UTC

Ireland Rep

Portugal

group B

TBD

19:45 UTC

Greece

Spain

group H

TBD

19:45 UTC

Malta

Croatia

group H

TBD

19:45 UTC

Slovakia

Slovenia

group J

TBD

19:45 UTC

Germany

Liechtenstein

group J

TBD

19:45 UTC

Romania

Iceland

FRI 12 NOV 2021

group C

TBD

19:45 UTC

Italy

Switzerland

group C

TBD

19:45 UTC

N Ireland

Lithuania

group F

TBD

19:45 UTC

Austria

Israel

group F

TBD

19:45 UTC

Denmark

Faroe Is

group F

TBD

19:45 UTC

Moldova

Scotland

group I

TBD

19:45 UTC

Andorra

Poland

group I

TBD

19:45 UTC

England

Albania

group I

TBD

19:45 UTC

Hungary

San Marino

SAT 13 NOV 2021

group D

TBD

14:00 UTC

Bosnia-Herz

Finland

group G

TBD

17:00 UTC

Norway

Latvia

group G

TBD

17:00 UTC

Turkey

Gibraltar

group D

TBD

19:45 UTC

France

Kazakhstan

group E

TBD

19:45 UTC

Belgium

Estonia

group E

TBD

19:45 UTC

Wales

Belarus

group G

TBD

19:45 UTC

Montenegro

Netherlands

SUN 14-TUE 16 NOV 2021

SUN 14 NOV 2021

group H

TBD

14:00 UTC

Croatia

Russia

group H

TBD

14:00 UTC

Malta

Slovakia

group H

TBD

14:00 UTC

Slovenia

Cyprus

group J

TBD

17:00 UTC

Armenia

Germany

group J

TBD

17:00 UTC

Liechtenstein

Romania

group J

TBD

17:00 UTC

N Macedonia

Iceland

group A

TBD

19:45 UTC

Luxembourg

Ireland Rep

group A

TBD

19:45 UTC

Portugal

Serbia

group B

TBD

19:45 UTC

Spain

Sweden

group B

TBD

19:45 UTC

Greece

Kosovo

MON 15 NOV 2021

group C

TBD

19:45 UTC

N Ireland

Italy

group C

TBD

19:45 UTC

Switzerland

Bulgaria

group F

TBD

19:45 UTC

Austria

Moldova

group F

TBD

19:45 UTC

Israel

Faroe Is

group F

TBD

19:45 UTC

Scotland

Denmark

group I

TBD

19:45 UTC

Albania

Andorra

group I

TBD

19:45 UTC

Poland

Hungary

group I

TBD

19:45 UTC

San Marino

England

TUE 16 NOV 2021

group D

TBD

19:45 UTC

Bosnia-Herz

Ukraine

group D

TBD

19:45 UTC

Finland

France

group E

TBD

19:45 UTC

Czech Rep

Estonia

group E

TBD

19:45 UTC

Wales

Belgium

group G

TBD

19:45 UTC

Gibraltar

Latvia

group G

TBD

19:45 UTC

Montenegro

Turkey

group G

TBD

19:45 UTC

Netherlands

Norway

MON 21-FRI 25 MAR 2022

THU 24-FRI 25 MAR 2022

SF 1

TBD

[SF1A]

[SF1B]

SF 2

TBD

[SF2A]

[SF2B]

SF 3

TBD

[SF3A]

[SF3B]

SF 4

TBD

[SF4A]

[SF4B]

SF 5

TBD

[SF5A]

[SF5B]

SF 6

TBD

[SF6A]

[SF6B]

TUE 29-WED 30 MAR 2022

MON 28-TUE 29 MAR 2022

final A

TBD

[FINALA1]

[FINALA2]

final B

TBD

[FINALB1]

[FINALB2]

final C

TBD

[FINALC1]

[FINALC2]

PLEASE SEND ALL INCOHERENT RANTS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2021 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: MON 01 MAR 2021 – 06:48:08 UTC · GENERATED IN 0.511 SECONDS

all times in UTC
set your time zone