GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

CAUTION: CONTENTS MAY BE FACTUAL OR INFORMATIVE
GROUP APWDLGFGAGDPts

»

Algeria

Algeria

6420254+2114

×

Burkina Faso

Burkina Faso

6330124+812

×

Niger

Niger

62131317-47

×

Djibouti

Djibouti

6006429-250
GROUP BPWDLGFGAGDPts

»

Tunisia

Tunisia

6411112+913

×

Equatorial Guinea

Equatorial Guinea

632165+111

×

Zambia

Zambia

621389-17

×

Mauritania

Mauritania

6024211-92
GROUP CPWDLGFGAGDPts

»

Nigeria

Nigeria

641193+613

×

Cabo Verde

Cabo Verde

632186+211

×

Liberia

Liberia

620458-36

×

Central African Rep

Central African Rep

611449-54
GROUP DPWDLGFGAGDPts

»

Cameroon

Cameroon

6501123+915

×

Côte d’Ivoire

Côte d’Ivoire

6411103+713

×

Mozambique

Mozambique

611428-64

×

Malawi

Malawi

6105212-103
GROUP EPWDLGFGAGDPts

»

Mali

Mali

6510110+1116

×

Uganda

Uganda

623132+19

×

Kenya

Kenya

613249-56

×

Rwanda

Rwanda

601529-71
GROUP FPWDLGFGAGDPts

»

Egypt

Egypt

6420104+614

×

Gabon

Gabon

621378-17

×

Libya

Libya

621347-37

×

Angola

Angola

612368-25
GROUP GPWDLGFGAGDPts

»

Ghana

Ghana

641173+413

×

South Africa

South Africa

641162+413

×

Ethiopia

Ethiopia

612347-35

×

Zimbabwe

Zimbabwe

602427-52
GROUP HPWDLGFGAGDPts

»

Senegal

Senegal

6510154+1116

×

Togo

Togo

622256-18

×

Namibia

Namibia

6123510-55

×

Congo

Congo

6033510-53
GROUP IPWDLGFGAGDPts

»

Morocco

Morocco

6600201+1918

×

Guinea-Bissau

Guinea-Bissau

6132511-66

×

Guinea

Guinea

6042511-64

×

Sudan

Sudan

6033512-73
GROUP JPWDLGFGAGDPts

»

Congo DR

Congo DR

632193+611

×

Benin

Benin

631254+110

×

Tanzania

Tanzania

622268-28

×

Madagascar

Madagascar

611449-54
WED 01 SEP 2021

group C

Douala [CMR]

13:00 UTC

Cen African Rep

01–01

Cabo Verde

group H

Thiès

16:00 UTC

Senegal

02–00

Togo

group I

Nouakchott [MTN]

16:00 UTC

Guinea-Bissau

01–01

Guinea

group E

Agadir [MAR]

19:00 UTC

Mali

01–00

Rwanda

group F

Cairo

19:00 UTC

Egypt

01–00

Angola

group F

Benina

19:00 UTC

Libya

02–01

Gabon

THU 02 SEP 2021

group E

Nairobi

13:00 UTC

Kenya

00–00

Uganda

group J

Lubumbashi

13:00 UTC

Congo DR

01–01

Tanzania

group A

Marrakech [MAR]

16:00 UTC

Niger

00–02

Burkina Faso

group H

Johannesburg [RSA]

16:00 UTC

Namibia

01–01

Congo

group J

Antananarivo

16:00 UTC

Madagascar

00–01

Benin

group A

Blida

19:00 UTC

Algeria

08–00

Djibouti

group I

Rabat

19:00 UTC

Morocco

02–00

Sudan

FRI 03 SEP 2021

group D

Maputo

13:00 UTC

Mozambique

00–00

Côte d’Ivoire

group G

Harare

13:00 UTC

Zimbabwe

00–00

South Africa

group B

Nouakchott

16:00 UTC

Mauritania

01–02

Zambia

group C

Surulere

16:00 UTC

Nigeria

02–00

Liberia

group B

Radès

19:00 UTC

Tunisia

03–00

Eq Guinea

group D

Yaoundé

19:00 UTC

Cameroon

02–00

Malawi

group G

Cape Coast

19:00 UTC

Ghana

01–00

Ethiopia

SUN 05 SEP 2021

group E

Kigali

13:00 UTC

Rwanda

01–01

Kenya

group H

Lomé

16:00 UTC

Togo

00–01

Namibia

group F

Franceville

19:00 UTC

Gabon

01–01

Egypt

MON 06 SEP 2021

group A

Rabat [MAR]

13:00 UTC

Djibouti

02–04

Niger

group E

Entebbe

13:00 UTC

Uganda

00–00

Mali

group J

Cotonou

13:00 UTC

Benin

01–01

Congo DR

group C

Douala [CMR]

16:00 UTC

Cen African Rep

00–01

Liberia

group G

Johannesburg

16:00 UTC

South Africa

01–00

Ghana

group I

Conakry

16:00 UTC

Guinea

[ppd]

Morocco

group D

Abidjan

19:00 UTC

Côte d’Ivoire

02–01

Cameroon

TUE 07 SEP 2021

group B

Ndola

13:00 UTC

Zambia

00–02

Tunisia

group D

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Malawi

01–00

Mozambique

group G

Bahir Dar

13:00 UTC

Ethiopia

01–00

Zimbabwe

group J

Dar es Salaam

13:00 UTC

Tanzania

03–02

Madagascar

group B

Malabo

16:00 UTC

Eq Guinea

01–00

Mauritania

group C

Mindelo

16:00 UTC

Cabo Verde

01–02

Nigeria

group H

Brazzaville

16:00 UTC

Congo

01–03

Senegal

group A

Marrakech [MAR]

19:00 UTC

Burkina Faso

01–01

Algeria

group F

Luanda

19:00 UTC

Angola

00–01

Libya

group I

Omdurman

19:00 UTC

Sudan

02–04

Guinea-Bissau

WED 06 OCT 2021

group I

Marrakech [MAR]

16:00 UTC

Sudan

01–01

Guinea

group I

Rabat

19:00 UTC

Morocco

05–00

Guinea-Bissau

THU 07 OCT 2021

group C

Accra [GHA]

13:00 UTC

Liberia

01–02

Cabo Verde

group J

Kinshasa

13:00 UTC

Congo DR

02–00

Madagascar

group J

Dar es Salaam

13:00 UTC

Tanzania

00–01

Benin

group B

Malabo

16:00 UTC

Eq Guinea

02–00

Zambia

group C

Surulere

16:00 UTC

Nigeria

00–01

Cen African Rep

group E

Kigali

16:00 UTC

Rwanda

00–01

Uganda

group B

Radès

19:00 UTC

Tunisia

03–00

Mauritania

group E

Agadir [MAR]

19:00 UTC

Mali

05–00

Kenya

FRI 08 OCT 2021

group D

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Malawi

00–03

Côte d’Ivoire

group D

Douala

16:00 UTC

Cameroon

03–01

Mozambique

group F

Luanda

16:00 UTC

Angola

03–01

Gabon

group A

Blida

19:00 UTC

Algeria

06–01

Niger

group A

Marrakech [MAR]

19:00 UTC

Djibouti

00–04

Burkina Faso

group F

Borg El Arab

19:00 UTC

Egypt

01–00

Libya

SAT 09 OCT 2021

group G

Bahir Dar

13:00 UTC

Ethiopia

01–03

South Africa

group I

Agadir [MAR]

13:00 UTC

Guinea

02–02

Sudan

group G

Cape Coast

16:00 UTC

Ghana

03–01

Zimbabwe

group H

Lomé

16:00 UTC

Togo

01–01

Congo

group H

Thiès

19:00 UTC

Senegal

04–01

Namibia

group I

Casablanca [MAR]

19:00 UTC

Guinea-Bissau

00–03

Morocco

SUN 10 OCT 2021

group C

Douala [CMR]

13:00 UTC

Cen African Rep

00–02

Nigeria

group E

Nairobi

13:00 UTC

Kenya

00–01

Mali

group E

Entebbe

13:00 UTC

Uganda

01–00

Rwanda

group J

Cotonou

13:00 UTC

Benin

00–01

Tanzania

group B

Lusaka

16:00 UTC

Zambia

01–01

Eq Guinea

group C

Mindelo

16:00 UTC

Cabo Verde

01–00

Liberia

group J

Antananarivo

16:00 UTC

Madagascar

01–00

Congo DR

group B

Nouakchott

19:00 UTC

Mauritania

00–00

Tunisia

MON 11 OCT 2021

group D

Tangier [MAR]

13:00 UTC

Mozambique

00–01

Cameroon

group F

Franceville

13:00 UTC

Gabon

02–00

Angola

group A

Marrakech [MAR]

16:00 UTC

Burkina Faso

02–00

Djibouti

group D

Cotonou [BEN]

16:00 UTC

Côte d’Ivoire

02–01

Malawi

group F

Benghazi

19:00 UTC

Libya

00–03

Egypt

TUE 12 OCT 2021

group G

Harare

13:00 UTC

Zimbabwe

00–01

Ghana

group H

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Namibia

01–03

Senegal

group A

Niamey

16:00 UTC

Niger

00–04

Algeria

group G

Johannesburg

16:00 UTC

South Africa

01–00

Ethiopia

group H

Brazzaville

16:00 UTC

Congo

01–02

Togo

group I

Rabat [MAR]

19:00 UTC

Guinea

01–04

Morocco

THU 11 NOV 2021

group E

Entebbe

13:00 UTC

Uganda

01–01

Kenya

group G

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Ethiopia

01–01

Ghana

group J

Dar es Salaam

13:00 UTC

Tanzania

00–03

Congo DR

group E

Kigali

16:00 UTC

Rwanda

00–03

Mali

group H

Brazzaville

16:00 UTC

Congo

01–01

Namibia

group J

Cotonou

16:00 UTC

Benin

02–00

Madagascar

group G

Johannesburg

19:00 UTC

South Africa

01–00

Zimbabwe

group H

Lomé

19:00 UTC

Togo

01–01

Senegal

FRI 12 NOV 2021

group A

Marrakech [MAR]

13:00 UTC

Burkina Faso

01–01

Niger

group A

Cairo [EGY]

13:00 UTC

Djibouti

00–04

Algeria

group F

Franceville

16:00 UTC

Gabon

01–00

Libya

group I

Conakry

16:00 UTC

Guinea

00–00

Guinea-Bissau

group F

Luanda

19:00 UTC

Angola

02–02

Egypt

group I

Rabat [MAR]

19:00 UTC

Sudan

00–03

Morocco

SAT 13 NOV 2021

group B

Lusaka

13:00 UTC

Zambia

04–00

Mauritania

group D

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Malawi

00–04

Cameroon

group B

Malabo

16:00 UTC

Eq Guinea

01–00

Tunisia

group C

Mindelo

16:00 UTC

Cabo Verde

02–01

Cen African Rep

group C

Tangier [MAR]

16:00 UTC

Liberia

00–02

Nigeria

group D

Cotonou [BEN]

19:00 UTC

Côte d’Ivoire

03–00

Mozambique

SUN 14 NOV 2021

group G

Harare

13:00 UTC

Zimbabwe

01–01

Ethiopia

group J

Kinshasa

13:00 UTC

Congo DR

02–00

Benin

group J

Antananarivo

13:00 UTC

Madagascar

01–01

Tanzania

group E

Agadir [MAR]

16:00 UTC

Mali

01–00

Uganda

group G

Cape Coast

19:00 UTC

Ghana

01–00

South Africa

group H

Thiès

19:00 UTC

Senegal

02–00

Congo

MON 15 NOV 2021

group E

Nairobi

13:00 UTC

Kenya

02–01

Rwanda

group H

Johannesburg [RSA]

13:00 UTC

Namibia

00–01

Togo

group A

Niamey

16:00 UTC

Niger

07–02

Djibouti

group I

Marrakech [MAR]

16:00 UTC

Guinea-Bissau

00–00

Sudan

TUE 16 NOV 2021

group D

Cotonou [BEN]

13:00 UTC

Mozambique

01–00

Malawi

group F

Borg El Arab

13:00 UTC

Egypt

02–01

Gabon

group F

Benghazi

13:00 UTC

Libya

01–01

Angola

group A

Blida

16:00 UTC

Algeria

02–02

Burkina Faso

group C

Tangier [MAR]

16:00 UTC

Liberia

03–01

Cen African Rep

group C

Surulere

16:00 UTC

Nigeria

01–01

Cabo Verde

group B

Nouakchott

19:00 UTC

Mauritania

01–01

Eq Guinea

group B

Radès

19:00 UTC

Tunisia

03–01

Zambia

group D

Douala

19:00 UTC

Cameroon

01–00

Côte d’Ivoire

group I

Casablanca

19:00 UTC

Morocco

03–00

Guinea

PLEASE SEND ALL TEXT-BASED SENSUALITY TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2021 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: TUE 30 NOV 2021 – 05:45:01 UTC · GENERATED IN 0.292 SECONDS

all times in UTC
set your time zone