GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

I’M LUIS SUÁREZ, AND I’M ONLY HERE BECAUSE THEY WANTED ME TO MAKE A BITE JOKE
GROUP D1PWDLGFGAGDPtsShow or hide all teams’ home and away results

»

Georgia

Georgia

6510122+1016Show or hide team’s home and away results

 

Kazakhstan

Kazakhstan

613287+16Show or hide team’s home and away results

 

Latvia

Latvia

604226-44Show or hide team’s home and away results

 

Andorra

Andorra

604229-74Show or hide team’s home and away results
GROUP D2PWDLGFGAGDPtsShow or hide all teams’ home and away results

»

Belarus

Belarus

6420100+1014Show or hide team’s home and away results

 

Luxembourg

Luxembourg

6312114+710Show or hide team’s home and away results

 

Moldova

Moldova

623145-19Show or hide team’s home and away results

 

San Marino

San Marino

6006016-160Show or hide team’s home and away results
GROUP D3PWDLGFGAGDPtsShow or hide all teams’ home and away results

»

Kosovo

Kosovo

6420152+1314Show or hide team’s home and away results

 

Azerbaijan

Azerbaijan

623176+19Show or hide team’s home and away results

 

Faroe Is

Faroe Is

6123510-55Show or hide team’s home and away results

 

Malta

Malta

6033514-93Show or hide team’s home and away results
GROUP D4PWDLGFGAGDPtsShow or hide all teams’ home and away results

»

Macedonia FYR

Macedonia FYR

6501145+915Show or hide team’s home and away results

 

Armenia

Armenia

6312148+610Show or hide team’s home and away results

 

Gibraltar

Gibraltar

6204515-106Show or hide team’s home and away results

 

Liechtenstein

Liechtenstein

6114712-54Show or hide team’s home and away results
THU 06 SEP 2018
group D1Astana14:00 UTCKazakhstan00–02Georgia
group D4Yerevan16:00 UTCArmenia02–01Liechtenstein
group D1Riga18:45 UTCLatvia00–00Andorra
group D4Gibraltar18:45 UTCGibraltar00–02Macedonia FYR
FRI 07 SEP 2018
group D3Baku16:00 UTCAzerbaijan00–00Kosovo
group D3Tórshavn18:45 UTCFaroe Is03–01Malta
SAT 08 SEP 2018
group D2Minsk16:00 UTCBelarus05–00San Marino
group D2Luxembourg18:45 UTCLuxembourg04–00Moldova
SUN 09 SEP 2018
group D1Tbilisi16:00 UTCGeorgia01–00Latvia
group D4Skopje16:00 UTCMacedonia FYR02–00Armenia
group D4Vaduz18:45 UTCLiechtenstein02–00Gibraltar
MON 10 SEP 2018
group D1Andora la Vella18:45 UTCAndorra01–01Kazakhstan
group D3Pristina18:45 UTCKosovo02–00Faroe Is
group D3Ta’Qali18:45 UTCMalta01–01Azerbaijan
TUE 11 SEP 2018
group D2Chișinău18:45 UTCMoldova00–00Belarus
group D2Serravalle18:45 UTCSan Marino00–03Luxembourg
THU 11 OCT 2018
group D3Tórshavn18:45 UTCFaroe Is00–03Azerbaijan
group D3Pristina18:45 UTCKosovo03–01Malta
FRI 12 OCT 2018
group D2Minsk18:45 UTCBelarus01–00Luxembourg
group D2Chișinău18:45 UTCMoldova02–00San Marino
SAT 13 OCT 2018
group D1Tbilisi16:00 UTCGeorgia03–00Andorra
group D1Riga16:00 UTCLatvia01–01Kazakhstan
group D4Yerevan16:00 UTCArmenia00–01Gibraltar
group D4Skopje18:45 UTCMacedonia FYR04–01Liechtenstein
SUN 14 OCT 2018
group D3Baku16:00 UTCAzerbaijan01–01Malta
group D3Tórshavn16:00 UTCFaroe Is01–01Kosovo
MON 15 OCT 2018
group D2Minsk18:45 UTCBelarus00–00Moldova
group D2Luxembourg18:45 UTCLuxembourg03–00San Marino
TUE 16 OCT 2018
group D1Astana14:00 UTCKazakhstan04–00Andorra
group D4Yerevan16:00 UTCArmenia04–00Macedonia FYR
group D1Riga18:45 UTCLatvia00–03Georgia
group D4Gibraltar18:45 UTCGibraltar02–01Liechtenstein
THU 15 NOV 2018
group D1Astana15:00 UTCKazakhstan01–01Latvia
group D1Andorra la Vella19:45 UTCAndorra01–01Georgia
group D2Luxembourg19:45 UTCLuxembourg00–02Belarus
group D2Serravalle19:45 UTCSan Marino00–01Moldova
FRI 16 NOV 2018
group D4Gibraltar19:45 UTCGibraltar02–06Armenia
group D4Vaduz19:45 UTCLiechtenstein00–02Macedonia FYR
SAT 17 NOV 2018
group D3Baku17:00 UTCAzerbaijan02–00Faroe Is
group D3Ta’Qali17:00 UTCMalta00–05Kosovo
SUN 18 NOV 2018
group D2Chișinaŭ17:00 UTCMoldova01–01Luxembourg
group D2Serravalle17:00 UTCSan Marino00–02Belarus
MON 19 NOV 2018
group D1Andorra la Vella17:00 UTCAndorra00–00Latvia
group D1Tbilisi17:00 UTCGeorgia02–01Kazakhstan
group D4Vaduz19:45 UTCLiechtenstein02–02Armenia
group D4Skopje19:45 UTCMacedonia FYR04–00Gibraltar
TUE 20 NOV 2018
group D3Pristina19:45 UTCKosovo04–00Azerbaijan
group D3Ta’Qali19:45 UTCMalta01–01Faroe Is

PLEASE SEND ALL CONDESCENDING CORRECTIONS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2018 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: WED 05 DEC 2018 – 05:43:00 UTC · GENERATED IN 0.218 SECONDS

all times in UTC
set your time zone