GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

THE WEBSITE THAT CAN UNDERSTAND ONLY ONE WORD OUT OF ANDRÉS CANTOR’S VOCABULARY

THU 06-TUE 11 SEP 2018

THU 06 SEP 2018

qualifiers

Les Abymes [GLP]

20:00 UTC

Dominica

00–00

Suriname

qualifiers

Leonora

23:00 UTC

Guyana

03–00
FORF

Barbados

FRI 07 SEP 2018

qualifiers

The Valley

20:00 UTC

Anguilla

00–05

French Guiana

qualifiers

St John’s

22:00 UTC

Antigua-Barbuda

00–03

St Lucia

SAT 08 SEP 2018

qualifiers

Belmopan

00:00 UTC

Belize

04–00

Bahamas

qualifiers

Kingstown

19:00 UTC

St Vincent-Gren

00–02

Nicaragua

qualifiers

Havana

20:30 UTC

Cuba

11–00

Turks-Caicos Is

qualifiers

St John’s

23:00 UTC

Montserrat

01–02

El Salvador

SUN 09 SEP 2018

qualifiers

Willemstad [CUW]

20:00 UTC

Bonaire

00–05

Dominican Rep

qualifiers

Bradenton, FL [USA]

20:00 UTC

US Virgin Is

00–08

Canada

qualifiers

Willemstad [CUW]

22:00 UTC

Aruba

03–01

Bermuda

MON 10 SEP 2018

qualifiers

Kingston

00:00 UTC

Jamaica

04–00

Cayman Is

qualifiers

Basseterre

00:00 UTC

St Kitts-Nevis

01–00

Puerto Rico

qualifiers

Port-au-Prince

22:30 UTC

Haiti

13–00

Sint Maarten

TUE 11 SEP 2018

qualifiers

Willemstad

00:00 UTC

Curaçao

10–00

Grenada

qualifiers

The Valley [AIA]

20:00 UTC

St Martin

00–03

Guadeloupe

WED 12 SEP 2018

qualifiers

Fort-de-France

00:00 UTC

Martinique

[ppd]

British Virgin Is

THU 11-TUE 16 OCT 2018

THU 11 OCT 2018

qualifiers

Cayenne

23:30 UTC

French Guiana

00–01

St Vincent-Gren

FRI 12 OCT 2018

qualifiers

Bradenton, FL [USA]

20:00 UTC

US Virgin Is

00–05

Curaçao

qualifiers

Nassau

22:00 UTC

Bahamas

00–06

Antigua-Barbuda

qualifiers

Hamilton

22:30 UTC

Bermuda

12–00

Sint Maarten

SAT 13 OCT 2018

qualifiers

San Cristóbal

00:00 UTC

Dominican Rep

03–00

Cayman Is

qualifiers

St George’s

00:00 UTC

Grenada

00–02

Cuba

qualifiers

Bayamón

20:00 UTC

Puerto Rico

00–01

Martinique

qualifiers

Providenciales

20:00 UTC

Turks-Caicos Is

00–08

Guyana

qualifiers

Paramaribo

22:30 UTC

Suriname

05–00

British Virgin Is

SUN 14 OCT 2018

qualifiers

San Salvador

02:00 UTC

El Salvador

03–00

Barbados

qualifiers

The Valley [AIA]

20:00 UTC

St Martin

00–10

St Kitts-Nevis

qualifiers

Willemstad [CUW]

22:00 UTC

Bonaire

00–06

Jamaica

qualifiers

St John’s

22:00 UTC

Montserrat

01–00

Belize

qualifiers

Heredia [CRC]

23:00 UTC

Nicaragua

06–00

Anguilla

TUE 16 OCT 2018

qualifiers

Toronto, ON

23:00 UTC

Canada

05–00

Dominica

qualifiers

Fort-de-France

23:00 UTC

Martinique

04–00

British Virgin Is

WED 17 OCT 2018

qualifiers

Les Abymes

00:00 UTC

Guadeloupe

00–00

Aruba

qualifiers

Gros Islet

01:15 UTC

St Lucia

01–02

Haiti

THU 15-TUE 20 NOV 2018

FRI 16 NOV 2018

qualifiers

The Valley [AIA]

18:45 UTC

British Virgin Is

[ppd]

Bonaire

qualifiers

St George’s

23:00 UTC

Grenada

05–02

St Martin

SAT 17 NOV 2018

qualifiers

Hamilton

00:00 UTC

Bermuda

01–00

El Salvador

qualifiers

Willemstad [CUW]

01:00 UTC

Aruba

00–02

Montserrat

qualifiers

Belmopan

02:00 UTC

Belize

01–00

Puerto Rico

qualifiers

Havana

20:30 UTC

Cuba

01–00

Dominican Rep

SUN 18 NOV 2018

qualifiers

Montego Bay

00:00 UTC

Jamaica

02–01

Suriname

qualifiers

George Town

01:00 UTC

Cayman Is

00–00

St Lucia

qualifiers

Managua

01:00 UTC

Nicaragua

00–02

Haiti

qualifiers

Providenciales

20:00 UTC

Turks-Caicos Is

03–02

St Vincent-Gren

qualifiers

Nassau

23:00 UTC

Bahamas

01–01

Anguilla

qualifiers

Wildey

23:00 UTC

Barbados

03–00

US Virgin Is

MON 19 NOV 2018

qualifiers

Basseterre

00:00 UTC

St Kitts-Nevis

00–01

Canada

TUE 20 NOV 2018

qualifiers

Fort-de-France

00:00 UTC

Martinique

04–02

Antigua-Barbuda

qualifiers

Willemstad

01:00 UTC

Curaçao

06–00

Guadeloupe

qualifiers

The Valley [AIA]

18:45 UTC

Sint Maarten

00–02

Dominica

qualifiers

Cayenne

22:30 UTC

French Guiana

02–01

Guyana

THU 21-TUE 26 MAR 2019

THU 21 MAR 2019

qualifiers

The Valley [AIA]

19:00 UTC

British Virgin Is

02–02

Turks-Caicos Is

qualifiers

Kingstown

19:00 UTC

St Vincent-Gren

02–01

Bonaire

FRI 22 MAR 2019

qualifiers

The Valley

19:00 UTC

Anguilla

00–03

US Virgin Is

qualifiers

St John’s [ATG]

22:00 UTC

St Lucia

03–02

Aruba

qualifiers

George Town

23:30 UTC

Cayman Is

01–02

Montserrat

SAT 23 MAR 2019

qualifiers

Roseau

18:30 UTC

Dominica

04–00

Bahamas

qualifiers

The Valley [AIA]

19:00 UTC

Sint Maarten

04–03

St Martin

qualifiers

St John’s

22:00 UTC

Antigua-Barbuda

02–01

Curaçao

qualifiers

Leonora

22:30 UTC

Guyana

02–01

Belize

qualifiers

Paramaribo

22:30 UTC

Suriname

02–00

St Kitts-Nevis

SUN 24 MAR 2019

qualifiers

Les Abymes

00:00 UTC

Guadeloupe

00–01

Martinique

qualifiers

San Salvador

02:00 UTC

El Salvador

02–00

Jamaica

qualifiers

The Valley [AIA]

19:00 UTC

British Virgin Is

01–02

Bonaire

qualifiers

Bayamón

20:00 UTC

Puerto Rico

00–02

Grenada

qualifiers

San Cristóbal

21:00 UTC

Dominican Rep

01–03

Bermuda

qualifiers

Vancouver, BC

22:00 UTC

Canada

04–01

French Guiana

qualifiers

Port-au-Prince

22:30 UTC

Haiti

02–01

Cuba

MON 25 MAR 2019

qualifiers

Wildey

00:00 UTC

Barbados

00–01

Nicaragua

THU 05-SAT 07 SEP 2019

THU 05 SEP 2019

League B group D

Roseau

19:00 UTC

Dominica

01–02

Suriname

League C group A

Christiansted

19:00 UTC

US Virgin Is

00–02

Cayman Is

League A group B

Hamilton

22:00 UTC

Bermuda

01–04

Panama

League B group A

St George’s

22:00 UTC

Grenada

02–01

St Kitts-Nevis

League C group A

Wildey

22:00 UTC

Barbados

04–00

St Martin

FRI 06 SEP 2019

League B group A

Cayenne

00:00 UTC

French Guiana

03–00
FORF

Belize

League B group D

Managua

00:00 UTC

Nicaragua

01–01

St Vincent-Gren

League C group C

Guatemala City

02:00 UTC

Guatemala

10–00

Anguilla

League C group B

Willemstad [CUW]

19:00 UTC

Bonaire

04–02

British Virgin Is

League A group C

Fort-de-France

22:00 UTC

Martinique

01–01

Trinidad-Tobago

League B group C

Willemstad [CUW]

23:00 UTC

Aruba

00–01

Guyana

SAT 07 SEP 2019

League B group C

Montego Bay

00:00 UTC

Jamaica

06–00

Antigua-Barbuda

League B group B

St John’s

19:00 UTC

Montserrat

02–01

Dominican Rep

League C group D

Les Abymes

21:00 UTC

Guadeloupe

05–01

Sint Maarten

League A group D

Willemstad

22:00 UTC

Curaçao

01–00

Haiti

SUN 08 SEP 2019

League A group A

Toronto, ON

00:00 UTC

Canada

06–00

Cuba

League B group B

San Salvador

02:00 UTC

El Salvador

03–00

St Lucia

SUN 08-TUE 10 SEP 2019

SUN 08 SEP 2019

League B group D

Kingstown

19:00 UTC

St Vincent-Gren

01–00

Dominica

League C group A

The Valley [AIA]

19:00 UTC

St Martin

01–02

US Virgin Is

League B group A

Belmopan

22:00 UTC

Belize

01–02

Grenada

League B group D

Paramaribo

22:00 UTC

Suriname

06–00

Nicaragua

League B group A

Basseterre

23:00 UTC

St Kitts-Nevis

02–02

French Guiana

League C group A

George Town

23:30 UTC

Cayman Is

03–02

Barbados

MON 09 SEP 2019

League A group B

Panama City

01:00 UTC

Panama

00–02

Bermuda

League B group C

St John’s

19:00 UTC

Antigua-Barbuda

02–01

Aruba

League C group B

Nassau

22:00 UTC

Bahamas

02–01

Bonaire

League B group C

Leonora

23:00 UTC

Guyana

00–04

Jamaica

TUE 10 SEP 2019

League A group C

Couva

01:00 UTC

Trinidad-Tobago

02–02

Martinique

League C group D

Providenciales

19:00 UTC

Turks-Caicos Is

00–03

Guadeloupe

League B group B

St John’s

20:00 UTC

Montserrat

01–01

St Lucia

League A group D

Port-au-Prince

22:00 UTC

Haiti

01–01

Curaçao

League B group B

Santo Domingo

22:00 UTC

Dominican Rep

01–00

El Salvador

League A group A

George Town [CAY]

23:15 UTC

Cuba

00–01

Canada

WED 11 SEP 2019

League C group C

Mayagüez

01:00 UTC

Puerto Rico

00–05

Guatemala

THU 10-SAT 12 OCT 2019

THU 10 OCT 2019

League A group C

Port of Spain

23:00 UTC

Trinidad-Tobago

00–02

Honduras

League C group B

Basseterre [SKN]

23:00 UTC

British Virgin Is

00–04

Bahamas

League C group D

Willemstad [CUW]

23:00 UTC

Sint Maarten

02–05

Turks-Caicos Is

FRI 11 OCT 2019

League B group A

Cayenne

00:00 UTC

French Guiana

00–00

Grenada

League A group D

Nassau [BAH]

01:00 UTC

Haiti

01–01

Costa Rica

League B group A

Belmopan

02:00 UTC

Belize

00–04

St Kitts-Nevis

League B group D

Kingstown

19:00 UTC

St Vincent-Gren

02–02

Suriname

League B group C

St John’s

21:00 UTC

Antigua-Barbuda

02–01

Guyana

League A group A

Washington, DC

23:00 UTC

United States

07–00

Cuba

SAT 12 OCT 2019

League A group B

Hamilton

01:00 UTC

Bermuda

01–05

Mexico

League B group D

Managua

02:00 UTC

Nicaragua

03–01

Dominica

League C group A

The Valley [AIA]

19:00 UTC

St Martin

03–00

Cayman Is

League B group B

Santo Domingo

22:00 UTC

Dominican Rep

03–00

St Lucia

League B group C

Kingston

22:00 UTC

Jamaica

02–00

Aruba

SUN 13 OCT 2019

League C group A

Wildey

00:00 UTC

Barbados

01–00

US Virgin Is

League C group C

The Valley

00:00 UTC

Anguilla

00–05

Guatemala

League B group B

St John’s

02:00 UTC

Montserrat

00–02

El Salvador

SUN 13-TUE 15 OCT 2019

SUN 13 OCT 2019

League C group B

Basseterre [SKN]

19:00 UTC

British Virgin Is

03–04

Bonaire

League B group A

Basseterre

22:00 UTC

St Kitts-Nevis

00–01

Belize

League B group A

St George’s

23:00 UTC

Grenada

01–00

French Guiana

MON 14 OCT 2019

League A group D

Alajuela

00:00 UTC

Costa Rica

00–00

Curaçao

League A group C

San Pedro Sula

02:00 UTC

Honduras

01–00

Martinique

League B group D

Roseau

19:00 UTC

Dominica

00–04

Nicaragua

League C group D

Willemstad [CUW]

22:00 UTC

Sint Maarten

01–02

Guadeloupe

League B group D

Paramaribo

23:00 UTC

Suriname

00–01

St Vincent-Gren

TUE 15 OCT 2019

League B group C

Leonora

00:00 UTC

Guyana

05–01

Antigua-Barbuda

League B group B

Gros Islet

21:00 UTC

St Lucia

00–02

El Salvador

League C group A

Christiansted

21:00 UTC

US Virgin Is

00–04

Barbados

League B group C

Willemstad [CUW]

23:00 UTC

Aruba

00–06

Jamaica

League B group B

Santo Domingo

23:15 UTC

Dominican Rep

00–00

Montserrat

League A group A

Toronto, ON

23:30 UTC

Canada

02–00

United States

League C group A

George Town

23:30 UTC

Cayman Is

01–00

St Martin

WED 16 OCT 2019

League C group C

The Valley

00:00 UTC

Anguilla

02–03

Puerto Rico

League A group B

México, DF

01:30 UTC

Mexico

03–01

Panama

THU 14-SAT 16 NOV 2019

THU 14 NOV 2019

League B group A

Basseterre

19:00 UTC

St Kitts-Nevis

00–00

Grenada

League C group D

Providenciales

20:00 UTC

Turks-Caicos Is

03–02

Sint Maarten

League B group A

Belmopan

23:00 UTC

Belize

02–00

French Guiana

League A group D

Willemstad

23:30 UTC

Curaçao

01–02

Costa Rica

FRI 15 NOV 2019

League C group B

Nassau

00:00 UTC

Bahamas

03–00

British Virgin Is

League A group C

Fort-de-France

01:00 UTC

Martinique

01–01

Honduras

League B group D

Kingstown

19:00 UTC

St Vincent-Gren

01–00

Nicaragua

League B group D

Paramaribo

22:00 UTC

Suriname

04–00

Dominica

SAT 16 NOV 2019

League A group A

Orlando, FL

00:00 UTC

United States

04–01

Canada

League B group C

St John’s

00:00 UTC

Antigua-Barbuda

00–02

Jamaica

League B group C

Leonora

01:00 UTC

Guyana

04–02

Aruba

League A group B

Panama City

02:00 UTC

Panama

00–03

Mexico

League C group A

The Valley [AIA]

20:00 UTC

St Martin

01–00

Barbados

League B group B

Gros Islet

23:00 UTC

St Lucia

01–00

Dominican Rep

SUN 17 NOV 2019

League C group A

George Town

00:30 UTC

Cayman Is

01–00

US Virgin Is

League C group C

Guatemala City

01:00 UTC

Guatemala

05–00

Puerto Rico

League B group B

San Salvador

03:00 UTC

El Salvador

01–00

Montserrat

SUN 17-TUE 19 NOV 2019

SUN 17 NOV 2019

League C group B

Willemstad [CUW]

20:00 UTC

Bonaire

01–01

Bahamas

League B group A

Cayenne

22:00 UTC

French Guiana

03–01

St Kitts-Nevis

League A group D

San José

23:00 UTC

Costa Rica

01–01

Haiti

League C group D

Les Abymes

23:00 UTC

Guadeloupe

10–00

Turks-Caicos Is

MON 18 NOV 2019

League B group A

St George’s

00:00 UTC

Grenada

03–02

Belize

League A group C

San Pedro Sula

01:00 UTC

Honduras

04–00

Trinidad-Tobago

League B group D

Roseau

20:00 UTC

Dominica

01–00

St Vincent-Gren

League B group C

Willemstad [CUW]

23:00 UTC

Aruba

02–03

Antigua-Barbuda

TUE 19 NOV 2019

League B group C

Montego Bay

01:00 UTC

Jamaica

01–01

Guyana

League B group D

Managua

03:00 UTC

Nicaragua

01–02

Suriname

League C group C

Bayamón

22:00 UTC

Puerto Rico

03–00

Anguilla

League B group B

Gros Islet

22:30 UTC

St Lucia

00–01

Montserrat

League B group B

San Salvador

22:30 UTC

El Salvador

02–00

Dominican Rep

WED 20 NOV 2019

League C group A

Wildey

00:00 UTC

Barbados

03–00

Cayman Is

League C group A

Christiansted

00:00 UTC

US Virgin Is

01–02

St Martin

League A group A

George Town [CAY]

00:30 UTC

Cuba

00–04

United States

League A group B

Toluca, Edomex

02:30 UTC

Mexico

02–01

Bermuda

MON 01-SAT 06 JUN 2020

THU 04 JUN 2020

SF 1

Houston, TX [USA]

23:30 UTC

Honduras

[ppd]

United States

FRI 05 JUN 2020

SF 2

Houston, TX [USA]

02:00 UTC

Mexico

[ppd]

Costa Rica

SUN 07-TUE 09 JUN 2020

SUN 07 JUN 2020

third place

Arlington, TX [USA]

21:30 UTC

[Loser HON-USA]

[ppd]

[Loser MEX-CRC]

MON 08 JUN 2020

final

Arlington, TX [USA]

00:00 UTC

[Winner HON-USA]

[ppd]

[Winner MEX-CRC]

MON 31 MAY-SAT 05 JUN 2021

THU 03 JUN 2021

SF 1

Denver, CO [USA]

23:30 UTC

Honduras

00–01

United States

FRI 04 JUN 2021

SF 2

Denver, CO [USA]

02:00 UTC

Mexico

00–00
PEN: 05–04

Costa Rica

SUN 06-TUE 08 JUN 2021

SUN 06 JUN 2021

third place

Denver, CO [USA]

22:30 UTC

Honduras

02–02
PEN: 05–04

Costa Rica

MON 07 JUN 2021

final

Denver, CO [USA]

01:00 UTC

United States

03–02
F/OT

Mexico

PLEASE SEND ALL IRRELEVANT DETAILS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2021 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: SAT 18 SEP 2021 – 19:41:35 UTC · GENERATED IN 0.310 SECONDS

all times in UTC
set your time zone