GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

SOON TO BE RELEGATED TO THE FOURTH DIVISION OF THE INTERNET
GROUP B1PWDLGFGAGDPts

 

Ukraine

Ukraine

321051+47

 

Scotland

Scotland

320164+26

 

Ireland Rep

Ireland Rep

411243+14

 

Armenia

Armenia

410329-73
GROUP B2PWDLGFGAGDPts

 

Israel

Israel

312065+15

 

Iceland

Iceland

30305503

 

Albania

Albania

201123-11

«

Russia

Russia

[disqualified]
GROUP B3PWDLGFGAGDPts

 

Bosnia-Herzegovina

Bosnia-Herzegovina

422064+28

 

Montenegro

Montenegro

421163+37

 

Finland

Finland

41125504

 

Romania

Romania

410316-53
GROUP B4PWDLGFGAGDPts

 

Norway

Norway

431063+310

 

Serbia

Serbia

421174+37

 

Sweden

Sweden

410356-13

 

Slovenia

Slovenia

402238-52
THU 02 JUN 2022

group B2

Tirana

18:45 UTC

Albania

[canc]

Russia

group B2

Haifa

18:45 UTC

Israel

02–02

Iceland

group B4

Belgrade

18:45 UTC

Serbia

00–01

Norway

group B4

Ljubljana

18:45 UTC

Slovenia

00–02

Sweden

SAT 04 JUN 2022

group B1

Yerevan

13:00 UTC

Armenia

01–00

Ireland Rep

group B3

Helsinki

16:00 UTC

Finland

01–01

Bosnia-Herz

group B3

Podgorica

18:45 UTC

Montenegro

02–00

Romania

SUN 05 JUN 2022

group B4

Belgrade

18:45 UTC

Serbia

04–01

Slovenia

group B4

Solna

18:45 UTC

Sweden

01–02

Norway

MON 06 JUN 2022

group B2

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

01–01

Albania

group B2

Haifa

18:45 UTC

Israel

[canc]

Russia

TUE 07 JUN 2022

group B3

Helsinki

16:00 UTC

Finland

02–00

Montenegro

group B1

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

[ppd]

Ukraine

group B3

Zenica

18:45 UTC

Bosnia-Herz

01–00

Romania

WED 08 JUN 2022

group B1

Dublin

18:45 UTC

Ireland Rep

00–01

Ukraine

group B1

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

02–00

Armenia

THU 09 JUN 2022

group B4

Oslo

18:45 UTC

Norway

00–00

Slovenia

group B4

Solna

18:45 UTC

Sweden

00–01

Serbia

FRI 10 JUN 2022

group B2

Tirana

18:45 UTC

Albania

01–02

Israel

group B2

Moscow

18:45 UTC

Russia

[canc]

Iceland

SAT 11 JUN 2022

group B1

Łódź [POL]

13:00 UTC

Ukraine

03–00

Armenia

group B1

Dublin

16:00 UTC

Ireland Rep

03–00

Scotland

group B3

Podgorica

18:45 UTC

Montenegro

01–01

Bosnia-Herz

group B3

Bucharest

18:45 UTC

Romania

01–00

Finland

SUN 12 JUN 2022

group B4

Oslo

16:00 UTC

Norway

03–02

Sweden

group B4

Ljubljana

18:45 UTC

Slovenia

02–02

Serbia

MON 13 JUN 2022

group B2

Reykjavík

18:45 UTC

Iceland

02–02

Israel

group B2

Moscow

18:45 UTC

Russia

[canc]

Albania

TUE 14 JUN 2022

group B1

Yerevan

16:00 UTC

Armenia

01–04

Scotland

group B1

Łódź [POL]

18:45 UTC

Ukraine

01–01

Ireland Rep

group B3

Zenica

18:45 UTC

Bosnia-Herz

03–02

Finland

group B3

Bucharest

18:45 UTC

Romania

00–03

Montenegro

WED 21 SEP 2022

group B1

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

Ukraine

FRI 23 SEP 2022

group B3

Zenica

18:45 UTC

Bosnia-Herz

Montenegro

group B3

Helsinki

18:45 UTC

Finland

Romania

SAT 24 SEP 2022

group B1

Yerevan

13:00 UTC

Armenia

Ukraine

group B2

N/A

13:00 UTC

Iceland

[canc]

Russia

group B4

Ljubljana

16:00 UTC

Slovenia

Norway

group B1

Glasgow

18:45 UTC

Scotland

Ireland Rep

group B2

Tel Aviv

18:45 UTC

Israel

Albania

group B4

Belgrade

18:45 UTC

Serbia

Sweden

MON 26 SEP 2022

group B3

Podgorica

18:45 UTC

Montenegro

Finland

group B3

Bucharest

18:45 UTC

Romania

Bosnia-Herz

TUE 27 SEP 2022

group B1

Dublin

18:45 UTC

Ireland Rep

Armenia

group B1

TBD

18:45 UTC

Ukraine

Scotland

group B2

Tirana

18:45 UTC

Albania

Iceland

group B2

N/A

18:45 UTC

Russia

[canc]

Israel

group B4

Oslo

18:45 UTC

Norway

Serbia

group B4

Solna

18:45 UTC

Sweden

Slovenia

PLEASE SEND ALL TEXT-BASED SENSUALITY TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2022 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: MON 11 JUL 2022 – 00:56:08 UTC · GENERATED IN 0.126 SECONDS

all times in UTC
set your time zone