GoobNet Football

GoobNet Football menu

GoobNet Football

CAUTION: CONTENTS MAY BE FACTUAL OR INFORMATIVE

THU 07-SAT 09 SEP 2023

THU 07 SEP 2023

League C group A

The Valley

20:00 UTC

Anguilla

00–06

St Martin

League A group A

Port of Spain

22:00 UTC

Trinidad-Tobago

01–00

Curaçao

League B group A

Willemstad [CUW]

22:00 UTC

Sint Maarten

01–05

St Lucia

League B group A

Basseterre

23:00 UTC

St Kitts-Nevis

01–02

Guadeloupe

League C group B

Christiansted

23:00 UTC

US Virgin Is

02–02

Cayman Is

FRI 08 SEP 2023

League A group A

Panama City

00:00 UTC

Panama

03–00

Martinique

League A group A

Guatemala City

02:00 UTC

Guatemala

02–00

El Salvador

League A group B

Santo Domingo [DOM]

20:00 UTC

Haiti

00–00

Cuba

League B group C

Devonshire

20:00 UTC

Bermuda

00–00

French Guiana

League B group C

Fort-de-France [MTQ]

20:00 UTC

Belize

01–02

St Vincent-Gren

League A group B

St George’s

23:00 UTC

Grenada

01–01

Suriname

League B group B

Bridgetown

23:00 UTC

Barbados

02–03

Montserrat

League B group B

Santo Domingo

23:00 UTC

Dominican Rep

00–02

Nicaragua

SAT 09 SEP 2023

League A group B

Kingston

01:00 UTC

Jamaica

01–00

Honduras

League B group D

St John’s

19:30 UTC

Antigua-Barbuda

01–05

Guyana

League C group C

Road Town

19:30 UTC

British Virgin Is

03–01

Turks-Caicos Is

League B group D

Nassau

22:00 UTC

Bahamas

01–06

Puerto Rico

SUN 10-TUE 12 SEP 2023

SUN 10 SEP 2023

League B group A

Sainte-Anne

19:30 UTC

Guadeloupe

04–00

Sint Maarten

League B group A

Gros Islet

23:00 UTC

St Lucia

02–00

St Kitts-Nevis

MON 11 SEP 2023

League A group A

Guatemala City

00:00 UTC

Guatemala

01–01

Panama

League A group A

Fort-de-France

00:00 UTC

Martinique

01–00

Curaçao

League A group A

San Salvador

02:00 UTC

El Salvador

02–03

Trinidad-Tobago

League C group B

George Town

20:30 UTC

Cayman Is

01–02

Aruba

League B group B

Santo Domingo

23:00 UTC

Dominican Rep

03–00

Montserrat

League C group A

Basseterre [SKN]

23:00 UTC

St Martin

02–01

Bonaire

TUE 12 SEP 2023

League B group B

Managua

02:00 UTC

Nicaragua

05–01

Barbados

League B group C

Remire-Montjoly

19:30 UTC

French Guiana

00–02

Belize

League B group C

Kingstown

19:30 UTC

St Vincent-Gren

04–03

Bermuda

League A group B

Santiago

20:00 UTC

Cuba

01–00

Suriname

League C group C

Providenciales

20:00 UTC

Turks-Caicos Is

00–03

Dominica

League B group D

Georgetown

22:00 UTC

Guyana

03–02

Bahamas

League B group D

Nassau [BAH]

23:00 UTC

Puerto Rico

05–00

Antigua-Barbuda

WED 13 SEP 2023

League A group B

Kingston

00:00 UTC

Jamaica

02–02

Haiti

League A group B

Tegucigalpa

02:00 UTC

Honduras

04–00

Grenada

THU 12-SAT 14 OCT 2023

THU 12 OCT 2023

League B group A

The Valley [AIA]

19:00 UTC

Sint Maarten

02–03

St Kitts-Nevis

League C group C

Gros Islet [LCA]

21:00 UTC

Dominica

01–01

British Virgin Is

League A group B

Paramaribo

22:00 UTC

Suriname

01–01

Haiti

League A group B

St George’s

23:00 UTC

Grenada

01–04

Jamaica

League C group A

Rincon

23:00 UTC

Bonaire

02–00

Anguilla

FRI 13 OCT 2023

League B group A

Gros Islet

00:00 UTC

St Lucia

02–01

Guadeloupe

League A group B

Santo Domingo [DOM]

01:00 UTC

Cuba

00–00

Honduras

League B group B

Bridgetown [BRB]

19:00 UTC

Montserrat

00–03

Nicaragua

League B group C

Kingstown

19:30 UTC

St Vincent-Gren

01–04

French Guiana

League A group A

Willemstad

21:00 UTC

Curaçao

00–02

Panama

League A group A

Fort-de-France

23:00 UTC

Martinique

01–00

El Salvador

SAT 14 OCT 2023

League B group B

Bridgetown

00:00 UTC

Barbados

00–05

Dominican Rep

League A group A

Port of Spain

01:00 UTC

Trinidad-Tobago

03–02

Guatemala

League B group C

Belmopan

02:00 UTC

Belize

00–01

Bermuda

League B group D

Añasco

19:00 UTC

Puerto Rico

01–03

Guyana

League C group B

Oranjestad

19:00 UTC

Aruba

03–01

US Virgin Is

League B group D

Nassau

22:00 UTC

Bahamas

01–04

Antigua-Barbuda

SUN 15-TUE 17 OCT 2023

SUN 15 OCT 2023

League B group A

Sainte-Anne

19:30 UTC

Guadeloupe

02–00

St Lucia

League B group A

Basseterre

23:00 UTC

St Kitts-Nevis

00–01

Sint Maarten

MON 16 OCT 2023

League A group B

Port of Spain [TRI]

00:00 UTC

Haiti

02–03

Jamaica

League A group B

Tegucigalpa

00:00 UTC

Honduras

04–00

Cuba

League A group B

Paramaribo

00:00 UTC

Suriname

04–00

Grenada

League C group A

Basseterre [SKN]

20:00 UTC

St Martin

08–00

Anguilla

League C group C

Providenciales

20:00 UTC

Turks-Caicos Is

02–02

British Virgin Is

League B group C

Remire-Montjoly

23:00 UTC

French Guiana

03–02

St Vincent-Gren

TUE 17 OCT 2023

League B group B

Moca

00:00 UTC

Dominican Rep

05–02

Barbados

League B group B

Managua

02:00 UTC

Nicaragua

03–00

Montserrat

League B group D

St John’s

19:30 UTC

Antigua-Barbuda

02–02

Bahamas

League B group D

Georgetown

20:00 UTC

Guyana

03–01

Puerto Rico

League C group B

George Town

20:30 UTC

Cayman Is

02–01

US Virgin Is

League B group C

Devonshire

22:30 UTC

Bermuda

01–01

Belize

WED 18 OCT 2023

League A group A

Willemstad

01:00 UTC

Curaçao

05–03

Trinidad-Tobago

League A group A

Panama City

01:00 UTC

Panama

03–00

Guatemala

League A group A

San Salvador

01:00 UTC

El Salvador

00–00

Martinique

THU 16-SAT 18 NOV 2023

THU 16 NOV 2023

League C group C

Road Town

19:00 UTC

British Virgin Is

01–02

Dominica

League B group A

Basseterre

23:00 UTC

St Kitts-Nevis

00–00

St Lucia

League B group A

Bridgetown [BRB]

23:00 UTC

Sint Maarten

00–02

Guadeloupe

League C group B

Christiansted

23:00 UTC

US Virgin Is

01–04

Aruba

FRI 17 NOV 2023

League B group B

Plymouth

19:00 UTC

Montserrat

02–01

Dominican Rep

League B group C

Devonshire

22:30 UTC

Bermuda

03–01

St Vincent-Gren

League B group B

Bridgetown

23:00 UTC

Barbados

00–04

Nicaragua

SAT 18 NOV 2023

League B group C

Belmopan

02:00 UTC

Belize

01–00

French Guiana

League B group D

St John’s

19:00 UTC

Antigua-Barbuda

02–03

Puerto Rico

League C group A

The Valley

19:00 UTC

Anguilla

00–03

Bonaire

League B group D

Santo Domingo [DOM]

22:00 UTC

Bahamas

[ppd]

Guyana

SUN 19-TUE 21 NOV 2023

SUN 19 NOV 2023

League B group D

Santo Domingo [DOM]

15:00 UTC

Bahamas

[ppd]

Guyana

League B group A

Sainte-Anne

19:00 UTC

Guadeloupe

05–00

St Kitts-Nevis

League B group A

Gros Islet

19:00 UTC

St Lucia

01–02

Sint Maarten

MON 20 NOV 2023

League C group B

Oranjestad

19:00 UTC

Aruba

05–01

Cayman Is

League C group C

Road Town [VGB]

19:00 UTC

Dominica

02–00

Turks-Caicos Is

League B group B

Plymouth

21:00 UTC

Montserrat

04–02

Barbados

TUE 21 NOV 2023

League B group C

Fort-de-France [MTQ]

19:00 UTC

French Guiana

03–00

Bermuda

League B group C

St George’s [GRN]

19:00 UTC

St Vincent-Gren

03–00

Belize

League C group A

Rincon

23:00 UTC

Bonaire

00–04

St Martin

WED 22 NOV 2023

League B group D

Santo Domingo [DOM]

00:00 UTC

Guyana

06–00

Antigua-Barbuda

League B group D

Bayamón

00:00 UTC

Puerto Rico

06–01

Bahamas

League B group B

Managua

02:00 UTC

Nicaragua

00–00

Dominican Rep

TO BE DETERMINED

TO BE DETERMINED

League B group D

Santo Domingo [DOM]

Bahamas

Guyana

PLEASE SEND ALL POORLY PLANNED BUSINESS PROPOSALS TO <FOOTBALL‍@‍GOOBNET.NET>

© 2023 GOOBNET ENTERPRISES, INC [WHICH DOESN’T ACTUALLY EXIST HOWEVER]

THIS FILE ACCURATE AS OF: WED 06 DEC 2023 – 05:10:21 UTC · GENERATED IN 0.201 SECONDS

all times in UTC
set your time zone